Вадим Новинський: Парламентській більшості не вистачає мудрості

Вадим Новинський: Парламентській більшості не вистачає мудрості

Народний депутат Вадим Новинський не виключив, що в перший день роботи Верховна Рада IX скликання допустить безліч помилок. Таку думку він висловив в кулуарах парламенту в четвер, 29 серпня.

«Сьогодні у нас буде дуже багато роботи, починаючи від затвердження керівництва Верховної Ради, голосування по персоналіях в уряді, в силовому блоці, і закінчуючи розглядом 70 законів, які нова більшість хоче проголосувати за один день. Ніхто в залі ще навіть не знає назв цих законів, я вже не кажу про їх текст і зміст. Як в цій ситуації проголосувати 70 законів, не знаючи, про що вони? Це дуже складно. Напевно, буде дуже багато помилок сьогодні», - підкреслив народний депутат.

На його думку, парламентській більшості не вистачає мудрості.

«Вони молоді, хочуть швидко все зробити. Ще поки, мабуть, мудрості не вистачає. А адже парламентська робота - дуже серйозна. Цей інститут формувався протягом 30 років. Потрібно дуже акуратно підходити до того, що було зроблено», - додав народний депутат.

При цьому Вадим Новинський підкреслив, що група депутатів від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ має намір голосувати за відставку попереднього складу Кабміну і керівників силового блоку - СБУ, Генеральної прокуратури, міністра оборони. «Що стосується призначень президента на ці посади, ми будемо їх розглядати і приймати рішення про їх підтримку або непідтримку вже в залі Верховної Ради», - підкреслив Вадим Новинський.

29 серпня 2019 18:46
'site2018:subscribe.form' is not a component