Вадим Новинський: Основні економічні показники України з 2013 року впали в два і більше разів

Вадим Новинський: Основні економічні показники України з 2013 року впали в два і більше разів

Такі економічні показники, як валовий внутрішній продукт (ВВП), рівень ВВП на душу населення, інфляція, курс гривні, мінімальна заробітна плата, мінімальна пенсія, середня заробітна плата – всі вони фактично впали в два і більше разів у порівнянні з 2013 роком. Так прокоментував поточний стан економіки країни глава парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський.

«Українська економіка знаходиться в катастрофічному стані. Порівняйте економічні показники 2013 і 2019 років – це буде виглядати як день і ніч. За рік до виборів економіка вмирає, так стверджують політики. Тому що багато кандидатів в президенти починають обіцяти те, чого не зможуть виконати. Настала ера популізму та завищених очікувань українського народу до тієї людини, яка прийде на пост президента країни», – заявив глава фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Вадим Новинський нагадав, що Україна є парламентсько-президентською республікою, в якій економічну політику реалізує Кабінет Міністрів. У свою чергу, його формує Верховна Рада, вибори в яку пройдуть вже в жовтні поточного року, практично відразу ж після президентських виборів. «Саме після парламентських виборів і буде створена коаліція, яка і сформує новий Кабінет Міністрів», – зазначив політик.

Він підкреслив, що від президентських виборів залежить, який головнокомандувач буде у країни, і хто буде відповідати за її зовнішню політику. «Всі українці очікують, що в результаті президентських виборів до влади прийде людина, яка зможе зробити так, щоб війна припинилася, і як можна швидше був встановлений мир на Південному Сході. Це буде найважливішим фактором для того, щоб українська економіка припинила своє сповзання, подолавши всі кризові явища, і потроху почала стабілізуватися. Тільки після цього почнеться економічне зростання в країні», – резюмував Вадим Новинський.

03 квітня 2019 16:19
'site2018:subscribe.form' is not a component