Вадим Новинський: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК виступає за розслідування оприлюдненої в ЗМІ інформації про факти корупції в «Укроборонпромі»

Вадим Новинський: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК виступає за розслідування оприлюдненої в ЗМІ інформації про факти корупції в «Укроборонпромі»

«Необхідно створити тимчасово слідчу комісію для розслідування тих фактів корупції в «Укроборонпромі», які були опубліковані в журналістському розслідуванні. Фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ вже подала кандидатури своїх представників до цієї комісії. Буде чесно по відношенню до всіх, коли депутати всіх фракцій і груп, ознайомившись з результатами розслідування, і зробивши відповідні висновки, оголосять правду українському народу», – так 26 лютого прокоментував представникам ЗМІ ситуацію в «Укроборонпромі» голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський. 

Посилаючись на заангажованість Генеральної прокуратури та інших підконтрольних Петру Порошенку структур, Вадим Новинський підкреслив, що розслідувати цю ситуацію, щоб запобігти корупції, повинні всі компетентні правоохоронні органи, включаючи і прокуратуру, і Державне бюро розслідувань. «Якщо з'ясується, що це не політична декларація, і оточення Петра Порошенка причетне до зловживань і корупції в «Укроборонпромі», то таким діям повинна бути дана і політична, і кримінальна оцінка, а постанову про створення тимчасово слідчої комісії ми підпишемо та проголосуємо за неї», – заявив голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Вадим Новинський висловив надію, що після 31 березня в Україні буде інший президент, і потрібно буде використовувати не імпічмент, а кримінально-процесуальний кодекс для оцінки дій Петра Порошенка. «Я думаю, що Петро Порошенко дуже добре знав про ці схеми, адже Олег Гладковський – людина з його найближчого оточення, а «Укроборонпром» підконтрольний Президенту та його найближчому оточенню. Вони прекрасно знали, що там відбувається. Що йде торгівля по якимсь контрабандним схемам з Російською Федерацією. Вони про це не могли не знати. Зараз їм вже складно врятувати своє обличчя, роблячи хорошу міну при поганій грі», – категорично заявив Вадим Новинський.

Голова фракції Вадим Новинський нагадав журналістам, що депутати від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ неодноразово попереджали, що ці вибори стануть найбруднішими в історії України. Такого рівня підкупу виборців не було ще ніколи, а рівень фальсифікації перевищить всі можливі пороги. Адже, очевидно для всіх, що чесно виграти ці вибори Петро Порошенко не може, тому він задіє абсолютно всі доступні ресурси – адміністративний і фінансовий – за рахунок держави. 

«Разові виплати населенню за рахунок державного і місцевих бюджетів – це і є підкуп лояльності українців на виборах. Цей факт тільки підтверджує разова виплата пенсіонерам, яку влада трактує як підвищення, хоча реально воно заплановано лише на кінець цього року», – пояснив Вадим Новинський і додав, що з 2015 року ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК наполягає на індексації пенсійних виплат, але парламент ігнорує розгляд таких питань на догоду зобов'язанням перед МВФ. 

«Я думаю, що український народ мудрий, і сподіваюся, що він зробить правильні висновки і не віддасть за Петра Порошенка свій голос. Щоб змінити своє життя на краще, потрібно змінювати цю владу», – висловив надію голова фракції опозиціонерів Вадим Новинський.

27 лютого 2019 09:47
'site2018:subscribe.form' is not a component