Вадим Новинський: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає від парламенту розглянути законопроект про опозицію

Вадим Новинський: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає від парламенту розглянути законопроект про опозицію

Глава фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський 14 травня у трибуни парламенту закликав депутатів визнати, що президентські вибори в Україні вже закінчилися і поки ще не почалася парламентська виборча кампанія, потрібно не зволікати, а продовжувати виконувати свою роботу відповідно до законодавства. «Верховна Рада, керуючись волею виборців, негайно повинна узгодити дату інавгурації новообраного Президента, а не доводити ситуацію до абсурду. - Заявив глава фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський. - У нас парламентсько-президентська республіка і тільки ефективна взаємодія всіх гілок влади, і взаємоповага між новообраним Президентом і парламентом здатні вивести нас з тієї прірви, в яку потрапила країна в останні роки».

Опозиціонер зажадав від депутатів повернутися на цьому сесійному тижні до розгляду законопроекту про опозицію, щоб не виправдовуватися потім про причини ігнорування пропозицій опозиції в пакеті парламентських реформ. «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає розглянути закон про опозицію, внесений депутатами фракції ще в 2015 році (постанова №0948). Документ повинен захистити права будь-якої опозиції і створити їй легітимні важелі впливу на процес прийняття державних рішень», - підкреслив Вадим Новинський.

Глава фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ також нагадав депутатам, що ніякі проблеми і виклики в країні неможливо буде подолати, не поборовши попередньо політичну корупцію в країні.
14 травня 2019 12:07
'site2018:subscribe.form' is not a component