Вадим Новинський: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК пропонує списати борги населення за послуги ЖКГ

Вадим Новинський: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК пропонує списати борги населення за послуги ЖКГ

У зареєстрованому фракцією ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ законопроекті №9527-1 пропонується списати заборгованість побутових споживачів за поставки природного газу, електричної енергії, послуг централізованого опалення та гарячого водопостачання, що накопичилася на 1 січня 2019 року. Значне зростання тарифів на житлово-комунальні послуги в 2014-2018 роках при вкрай низькому рівні доходів населення призвело до того, що сумарний борг за послуги ЖКГ на кінець минулого року склав 55,6 млрд грн. Про це заявив Голова фракції, народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський.

«Більшість українців не в змозі оплатити надвисоку і невиправдану плату за житлово-комунальні послуги через бідність, до межі якої привела їх нинішня влада. Соціально вразливим групам населення, вимушеним виживати, оплачувати такі високі тарифи просто не в змозі, так як вони значно перевищують їхні доходи. Це серйозний соціальний конфлікт, створений в результаті того, що економічною стратегією двох коаліційних урядів став не добробут народу, а співпраця з МВФ. Нагадуємо коаліції, що відповідно до Конституції, Україна – соціальна держава, і вона зобов'язана захищати інтереси наших співгромадян», – заявив народний депутат.

Законопроект передбачає, що порядок списання боргів населення повинен визначити Кабінет Міністрів України, а додатковим джерелом фінансування, за оцінками депутатів фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, могло б стати зменшення бюджетних витрат на силові відомства в 2019 році.

За словами Голови фракції, прийняття Верховною Радою запропонованого ОПОЗИЦІЙНИМ БЛОКОМ законопроекту дозволило б українським сім'ям відчути гарантований державою захист і поліпшити умови їхнього життя. Тому партія закликає всі фракції парламенту прийняти законопроект за основу на найближчому пленарному тижні.

18 лютого 2019 15:29
'site2018:subscribe.form' is not a component