Вадим Новинський: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК підтримає всі мирні ініціативи Володимира Зеленського

Вадим Новинський: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК підтримає всі мирні ініціативи Володимира Зеленського

Про це заявив лідер фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський, коментуючи інавгураційну промову президента Володимира Зеленського.
«Наша фракція першої встала і почала аплодувати заяві Володимира Зеленського про те, що його головне завдання - встановити твердий мир і обміняти полонених. І заради цього він готовий на непопулярні кроки. І якщо президент дійсно піде цим шляхом, а не буде його симулювати, як його попередник, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК повністю підтримає главу держави».
Для цього, на думку Вадима Новинського, необхідно вступити в прямий діалог з ДНР, ЛНР і Москвою, до чого ось вже п'ять років закликає ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК. «Компроміс - це ознака мудрості, і він повинен і може бути досягнутий на основі наших національних інтересів», - підкреслив Вадим Новинський.
Для досягнення миру, на думку глави фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, необхідно прийняти давно обіцяні владою закони. «Ми будемо наполягати на розгляді парламентом найближчим часом пакету законопроектів про виконання Мінських угод. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК розробив 11 законопроектів - про амністію, про інтеграцію Донбасу, про відновлення соціального забезпечення жителів регіону та ін.».
За словами лідера фракції, ОПОЗИЦІЙНОМУ БЛОКУ близька і позиція Володимира Зеленського в тому, що стосується об'єднання суспільства. «Для цього парламенту необхідно приймати закони, які запобігатимуть і врегулювати соціальні конфлікти. Ми підтримуємо і прийняття у другому читанні Виборчого кодексу з відкритими партійними списками. На найближчому засіданні парламенту 28 травня необхідно почати розглядати поправки до нього і проголосувати його».
«Мова Володимира Зеленського була чесною і відвертою, він говорив як людина, недосвідчена в політиці. Навіть якщо він буде помилятися, але щиро, народ прийме його помилки, політична брехня за останні п'ять років стала для суспільства неприйнятною».
Як заявив Вадим Новинський, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК готовий до дострокових парламентських виборів, про старт яких заявив Володимир Зеленський з трибуни парламенту. «Чинне скликання парламенту повністю себе дискредитував перед народом, позбулося його підтримки, а з нею - і легітимності. Вибори - це демократична процедура, давайте запитаємо у народу, кому він довіряє і чесно проведемо їх. Але ми вважаємо, що навіть в цьому випадку мотиваційна частина Указу президента про розпуск парламенту через відсутність коаліції повинна бути бездоганною з точки зору Конституції», - резюмував Вадим Новинський.
20 травня 2019 13:50
'site2018:subscribe.form' is not a component