ВАДИМ НОВИНСЬКИЙ: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК ОСКАРЖУВАТИМЕ В СУДАХ НЕЗАКОННЕ ПОЗБАВЛЕННЯ ПРАВА ГОЛОСУ ТРЬОХ МІЛЬЙОНІВ ГРОМАДЯН

ВАДИМ НОВИНСЬКИЙ: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК ОСКАРЖУВАТИМЕ В СУДАХ НЕЗАКОННЕ ПОЗБАВЛЕННЯ ПРАВА ГОЛОСУ ТРЬОХ МІЛЬЙОНІВ ГРОМАДЯН

Команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ подала позов до Шостого апеляційного адміністративного суду м.Києва щодо незаконності Постанови Центральної виборчої комісії про закриття виборчих дільниць в Російській Федерації. В порушення Конституції України і виборчого законодавства Центрвиборчком в Новорічну ніч ліквідував п'ять виборчих дільниць в РФ, позбавивши права голосу як мінімум три мільйони українських громадян. Про це повідомив глава фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ у Верховній Раді Вадим Новинський. Нагадаємо, ці ділянки розташовані в дипломатичних представництвах України, тобто на українській, а не російської території. Організацією та проведенням виборів там займалися українські дипломати, а не російська влада.

«Не дивлячись на те, що законних підстав приймати таке рішення ЦВК не мала, суд в задоволенні позову нам відмовив, аргументуючи браком доказів перебування за межами України в день голосування. Вважаю це рішення політично мотивованим: влада не допустила до виборів мільйони українців, які виїхали на заробітки і рятуються від війни, тому що вони не мають наміру голосувати за Петра Порошенка», - заявив народний депутат Вадим Новинський.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК буде оскаржити це рішення в Касаційному адміністративному суді в складі Верховного Суду.

«Український народ має право вирішити на прямих відкритих виборах, кому довірити найвищу державну посаду, і діючий президент зобов'язаний поважати цей вибір, а не дискредитувати своїми передвиборними махінаціями демократичний устрій української держави.

Будемо домагатися справедливості!», - підкреслив Вадим Новинський.

06 січня 2019 09:17
'site2018:subscribe.form' is not a component