Вадим Новинський: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК наполягає на створенні тимчасової слідчої комісії Верховної Ради для розслідування фактів корупції в «Укроборонпромі»

Вадим Новинський: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК наполягає на створенні тимчасової слідчої комісії Верховної Ради для розслідування фактів корупції в «Укроборонпромі»

Факти корупції в «Укроборонпромі», опубліковані в ЗМІ, повинні розслідуватися та набути публічного розголосу тимчасовою слідчою комісією Верховної Ради України. Про це заявив голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський в прямому ефірі телеканалу «НАШ» в середу, 27 лютого.

Коментуючи рішення Конституційного суду щодо скасування статті Кримінального кодексу, Вадим Новинський зазначив, що статтю 62 Конституції України про презумпцію невинності поки що ніхто не відміняв.

«Боротися з корупцією державних чиновників потрібно, але цим повинні займатися слідчі органи. Державний чиновник повинен звітувати перед відповідними органами та перед суспільством своїми щорічними чесними деклараціями», - підкреслив голова фракції Вадим Новинський.

Що стосується резонансного скандалу за участю найближчого оточення президента Петра Порошенка в створенні злочинних схем навколо державного концерну «Укроборонпром», Вадим Новинський зазначив, що необхідно провести ретельне розслідування та притягнути до відповідальності винних.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК не має наміру брати участь в передвиборчих кампаніях інших кандидатів, тому наполягає на створенні тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для розслідування фактів корупції в «Укроборонпромі». «Завтрашній пленарний день має розпочатися саме з розгляду Верховною Радою цього питання, щоб найближчим часом розібратися з фактами, опублікованими українськими журналістами», - акцентував опозиціонер.

«Факти корупції в «Укроборонпромі», опубліковані в ЗМІ, повинні розслідуватися та набути публічного розголосу тимчасовою слідчою комісією Верховної Ради України, оскільки підконтрольним Адміністрації Президента Генеральній прокуратурі, САП, НАБУ або ДБР довіри давно немає», - заявив голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський. Пояснюючи свою позицію, політик нагадав, що вже неодноразово ці правоохоронні органи демонстрували, що всі корупційні справи державних чиновників або оточення президента «спускаються на гальмах».

Відповідаючи на питання щодо імпічменту президента Петра Порошенка, голова фракції зазначив, що в цьому вже немає сенсу. Українцям досить прийти на вибори 31 березня та обрати для країни нового главу держави, це і буде народний імпічмент президенту Порошенку.

Враховуючи, що 28 лютого парламент розгляне «мовний» законопроект №5670-д про забезпечення функціонування української мови як державної, голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський заявив: «Ми виступаємо проти ухвалення цього закону, він повинен бути відкладений на невизначений час, як і інші законопроекти, які розколюють наше суспільство. Ми виступаємо за державну підтримку української мови, але розвивати її потрібно не насильницьким, а природним шляхом без шкоди та обмеження мов національних меншин».

27 лютого 2019 21:03
'site2018:subscribe.form' is not a component