Вадим Новинський: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК наполягає на прийнятті нового виборчого кодексу

Вадим Новинський: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК наполягає на прийнятті нового виборчого кодексу

Як заявив 14 травня з трибуни парламенту голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський, побороти політичну корупцію в країні можна за допомогою прийняття нового Виборчого кодексу на основі відкритих списків політичних партій.

«Виконання Конституції і законів України неможливе без подолання політичної корупції в системі державної влади. А ключовою ланкою корупції є вибори за змішаною системою, які створюють можливість для діючої влади непрозоро формувати парламент і впливати на результати голосування», - повідомив голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський.

Політик наполягає, що прийшла пора припинити процвітання політичної корупції в Україні, не можна повторювати старі помилки і знову йти на вибори за старим виборчим законом. «У нас ще є час все змінити і проголосувати за новий Виборчий кодекс у другому читанні», - закликав до раціонального рішення депутатів Вадим Новинський.

Без реформування виборчої системи новий склад Верховної Ради після виборів може стати братом-близнюком нинішнього - з усіма його недоліками, інтригами, проблемами і низькою результативністю роботи.

За словами голови фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадима Новинського, новий Виборчий кодекс дасть можливість сформувати абсолютно нову Верховну Раду - без корупційної складової у вигляді мажоритарки, а на основі відкритих списків політичних партій. Ось це і буде реальним кроком на шляху до реформування парламенту, виборчої системи в цілому і боротьби з корупційною складовою в ухваленні політичних рішень.
14 травня 2019 15:02
'site2018:subscribe.form' is not a component