Вадим Новинський: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК йде на вибори, щоб встановити мир і об'єднати суспільство

Вадим Новинський: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК йде на вибори, щоб встановити мир і об'єднати суспільство

Про це на Першому всеукраїнському форумі опозиційних сил «За мир та розвиток» заявив глава фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в парламенті Вадим Новинський, коментуючи висунення кандидатом в Президенти народного депутата, члена фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександра Вілкула.

«Більше 70% громадян України впевнені, що головним завданням влади є припинення війни і встановлення миру. Нинішня ж влада всіляко виправдовує невиконання Мінських угод і заморожування конфлікту на Донбасі. Їй не довіряють понад 80% громадян, люди не підтримали введення воєнного стану і вважають, що зараз держава розвивається в неправильному напрямку. Українці хочуть миру, а цілі провладної коаліції протилежні очікуванням народу. На зміну правителям, які не виправдали надії людей, повинна прийти команда, що здатна реалізувати головні запити суспільства: припинити війну і подолати бідність. Тому, усвідомлюючи відповідальність за майбутнє України, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК висунув свого кандидата в президенти – Олександра Вілкула», – заявив Вадим Новинський.

Він підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК хоче об'єднувати і розвивати країну. «Наша головна мета – припинити і збройний конфлікт на Донбасі, і всі спровоковані нинішньою владою конфлікти в суспільстві – мовний, етнічний, релігійний, ідеологічний. І ми обов'язково зробимо це після перемоги на виборах», – резюмував глава фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в парламенті.

20 січня 2019 15:40
'site2018:subscribe.form' is not a component