Вадим Новинський: Суспільство дізнається правду про владу, коли піде президент Петро Порошенко

Вадим Новинський: Суспільство дізнається правду про владу, коли піде президент Петро Порошенко

20 березня голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський, відповідаючи на питання журналіста телеканалу «НАШ», дав оцінку сьогоднішній заангажованості правлячої коаліції.

Коментуючи процес розгляду парламентом мовного законопроекту №5670-д, Вадим Новинський підкреслив, що сам документ є дуже суперечливим і вимагає багатьох поправок. Тому не дивно, що народні депутати подали понад дві тисячі поправок до нього. «Думка фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ залишилася незмінною. Ми вважаємо мовний законопроект антиукраїнським і голосуватимемо проти. Наша фракція подала більш ніж 700 поправок, і всі вони не враховуються», - констатував політик.

Опозиціонер зазначив, що відповідно до закону про Регламент Верховної Ради всі поправки необхідно розглянути і проголосувати. «Прикро, що розгляду найважливішого для країни фінансового документу – закону про державний бюджет - не приділяється стільки ж часу, як і мовному законопроекту. Бюджет України приймається депутатами похапцем і за одну ніч», - акцентував голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Що стосується резонансу навколо корупційного скандалу в «Укроборонпромі», Вадим Новинський впевнений, що за чинної влади чесно розслідувати його просто нікому. «У нинішньому вигляді та складі Генеральна прокуратура і Служба безпеки України не здатні ретельно, чесно та відкрито розслідувати цей процес. Суспільство отримає правдиві відповіді тільки після чесних виборів, коли президент Порошенко піде», – підкреслив народний депутат.

На думку Вадима Новинського, можливості для фальсифікації результатів виборів є тільки у коаліції, котрій допомагають правоохоронні органи: МВС, СБУ, Генпрокуратура. «Ці вибори, мабуть, будуть найбруднішими за всю історію України. Президент Петро Порошенко давно втратив довіру українців. Він не зможе обратися на другий термін в легітимний спосіб. Виграти він може тільки за допомогою фальсифікацій та скупки голосів, що ми, на жаль, вже бачимо», – заявив опозиціонер.

20 березня 2019 19:26
'site2018:subscribe.form' is not a component