Вадим Новинський: Обмін полоненими – важливий крок до миру в Україні

Вадим Новинський: Обмін полоненими – важливий крок до миру в Україні

Народний депутат України Вадим Новинський привітав обмін утримуваними та засудженими громадянами між Україною і Російською Федерацією.

«Для десятків людей закінчився справжній кошмар в'язниць і таборів. Їх сім'ї ще довго будуть святкувати цей день як важливу подію в їхньому житті, як один з найрадісніших днів. Адже за процесом обміну стоять реальні людські долі, реальні люди, їх переживання та страждання», - сказав він.

За його словами, з обміну полоненими починається і процес нормалізації відносин між Україною і Росією, важливу роль в цих процесах і в справі відновлення миру зіграла Православна Церква.

«Його Святість Патріарх Кирил і Його Блаженство Митрополит Онуфрій доклали чимало зусиль для того, щоб сьогоднішній обмін став реальністю, і потенціал Церкви цим не вичерпується. Це дуже важливий, дуже відчутний крок до справжнього миру, який - впевнений - вже скоро прийде і на землю України, а відносини між Україною та Росією знову стануть добросусідськими і братніми, такими, якими вони були упродовж нашої історії», - підкреслив народний депутат.

07 вересня 2019 13:29
'site2018:subscribe.form' is not a component