Вадим Новинський: Не дамо чинній владі жодного шансу переобратися на новий термін

Вадим Новинський: Не дамо чинній владі жодного шансу переобратися на новий термін

Всі однодумці повинні згуртуватися та підтримати на президентських виборах кандидата, який поверне мир, відновить економіку, скасує всі антинародні реформи, знизить згубні тарифи та зупинить мовну й релігійну дискримінацію, - закликав учасників Форуму «ОПОЗИЦІЙНА ОДЕСА» Голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський.

Представляючи на опозиційному форумі в місті Одеса інтереси кандидата в Президенти від опозиції Олександра Вілкула, Вадим Новинський зазначив, що в країні зараз тотальна катастрофа: економічна та гуманітарна - це все, що змогла зробити влада ціною перевороту в країні в 2014 році.

«Зусилля чинної влади тільки погіршили наше життя в порівнянні 2014 роком. Це тільки Президент Петро Порошенко поліпшив своє, а нам забезпечили життя «по-новому», посиливши гостру соціально-економічну, гуманітарну та політичну кризи в Україні, цинічно розколовши наше суспільство», - упевнений Вадим Новинський і в цьому його абсолютно підтримали учасники Форуму в місті Одеса.

За словами Вадима Новинського, всі вже змогли відчути на собі, що рівень проживання стрімко падає, а дії Президента, Кабміну та членів правлячої коаліції Верховної Ради в питаннях порушення мовних та релігійних свобод громадян України стали прямим джерелом наростаючої агресії та напруженості в державі.

«Зовнішня політика Президента призвела до втрати міжнародного авторитету та суверенітету, відкинула нашу колись процвітаючу країну на рівень країн навіть не третього, а четвертого світу. Настав час сказати рішуче «НІ» цій владі! - закликав Вадим Новинський. - Важкою ціною усвідомили багато хто з нас те, що єдино вірний курс для України - це шлях миру, творення та розвитку! Не дамо чинній владі жодного шансу переобратися на новий термін».

01 березня 2019 16:11
'site2018:subscribe.form' is not a component