Вадим Новинський назвав Бориса Колеснікова найкращим кандидатом на посаду прем'єр-міністра України

Вадим Новинський назвав Бориса Колеснікова найкращим кандидатом на посаду прем'єр-міністра України

Голова парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, народний депутат Вадим Новинський вважає, що найкращим кандидатом на посаду прем'єр-міністра України є Голова Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков.

На його думку, Борис Колесніков міг би стати успішним прем'єром, оскільки за його плечима – величезний досвід. «Це людина, яка витягнула на своїх плечах Чемпіонат Європи з футболу в 2012 році. Коли він прийшов в уряд, до Євро-2012 залишалося менше двох років. Все лежало в руїнах. Від УЄФА надходили повідомлення про те, що якщо не зрушимо з мертвої точки, то у нас заберуть право на проведення Чемпіонату», - розповів Вадим Новинський в ефірі телеканалу «ZIK».

За словами народного депутата, Борис Колесников доклав титанічних зусиль для того, щоб Євро-2012 відбулося на найвищому рівні. «І оцінка цього дана як з боку УЄФА, так і ФІФА», - зазначив лідер фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

На думку Вадима Новинського, діяльність нинішньої влади складно назвати реформаторською. «Те, що вони робили, це – не реформи. Реформи, в якій би сфері не проводилися, повинні покращувати життя людей. Якщо мова йде про реформу освіти, значить повинні підвищуватися стандарти освіти, якщо про реформу медицини, значить, медичні послуги повинні стати більш доступними, а реформа пенсійного забезпечення повинна привести до гідних пенсій. Я вважаю, що Борис Колесніков зміг би провести необхідні перетворення у всіх сферах діяльності та привести країну до успіху», - підсумував Вадим Новинський.


11 червня 2019 12:58
'site2018:subscribe.form' is not a component