Вадим Новинський: Наші підприємства інвестуватимуть в інфраструктурні проекти Маріуполя

Вадим Новинський: Наші підприємства інвестуватимуть в інфраструктурні проекти Маріуполя

В четвер, 27 червня, міський голова Маріуполя Вадим Бойченко презентував Вадиму Новинському стратегію благоустрою внутрішньодворових територій міста.

В урочистій обстановці представники ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ відкрили ще один затишний двір в Кальміуському районі Маріуполя. Облаштовані куточки відпочинку, якісне дорожнє покриття та квітучі клумби - результат синергії зусиль жителів і міської влади. Маріупольці створюють ОСББ, а місто надає фінансову підтримку. Саме такий зміст закладено в програмі «Затишний двір».


«Наші жителі бачать зміни і прагнуть до них. Особливо останнім часом, коли група «Метінвест» вкладає мільйони в інфраструктуру нашого міста. У нас з'явилися такі об'єкти, яких більше немає ніде світі. І ще з'являться. До речі, храм в центрі міста будує Вадим Новинський. Він також запропонував перереєструвати своє підприємство «Смартхолдінг» в Маріуполі. Що це нам дає - всі податки будуть залишатися тут, а це понад 50 мільйонів гривень», - зазначив Вадим Бойченко.

Вадим Новинський додав, що має намір всіляко підтримувати управлінську стратегію чинного мера. Адже за короткий час його управління прифронтове місто розцвіло і стало островом стабільності в регіоні. «Але у мене є умова: я хочу, щоб ці гроші йшли саме на такі проекти, які дозволять розвивати Маріуполь. Точкові проекти: відремонтувати будівлю, побудувати парк, допомогти лікарні. Ми будемо визначатися з міським головою в ручному режимі, що саме це буде», - підкреслив Новинський.

Така заява викликала шквал емоцій у місцевих жителів, які звикли до позитивної динаміки змін в місті. А мер подякував інвестору за довіру і надану допомогу в справі розвитку Маріуполя.


27 червня 2019 19:40
'site2018:subscribe.form' is not a component