Вадим Новинський: Наш обов'язок – захистити права і свободи віруючих громадян України

Вадим Новинський: Наш обов'язок – захистити права і свободи віруючих громадян України

Введення в Україні біометричних документів викликає обґрунтоване релігійними переконаннями занепокоєння у багатьох віруючих українців. Фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, бажаючи захистити інтереси віруючих громадян України, зареєструвала у Верховній Раді законопроект №10071 про відновлення їх права на отримання паспортів старого зразка.

«Ми повинні захистити обмежені права і свободи віруючих та повернути їм право отримувати класичний паспорт старого формату у вигляді книжечки без безконтактного електронного носія», – заявив голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський.

Законопроект №10071 вносить зміни до Єдиного державного демографічного реєстру і документи, що підтверджують громадянство України, а також засвідчують особу або його спеціальний статус.

«Беручи до уваги значний громадський резонанс цього питання, важливо якомога швидше вирішити цей конфлікт і реалізувати право людини на отримання паспорта громадянина України, який по суті своїй не несе ніяких загроз національній безпеці», – зауважив голова фракції Вадим Новинський і підкреслив, що збір, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди є втручанням держави в її особисте та сімейне життя.


 

За словами Вадима Новинського, відповідно до статті 22 Конституції України права і свободи людини і громадянина гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається обмеження або скорочення існуючих прав і свобод.

22 лютого 2019 16:12
'site2018:subscribe.form' is not a component