Вадим Новинський нагороджений орденом Єрусалимської Православної Церкви

Вадим Новинський нагороджений орденом Єрусалимської Православної Церкви

Блаженніший Патріарх Святого Града Єрусалима і всієї Палестини Феофіл III сьогодні, 30 січня 2019 року, нагородив Золотим Хрестом Вищого Таксіарха Лицарів Пресвятого Гробу Господнього народного депутата України, голову фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадима Новинського. Церемонія нагородження відбулася під час візиту в Єрусалим делегації ієрархів та вірних Української Православної Церкви на чолі з Керуючим справами УПЦ митрополитом Бориспільським та Броварським Антонієм.

Предстоятель Єрусалимської Православної Церкви, вручаючи нагороду, сказав, що Вадим Новинський відзначений за заслуги перед Єрусалимською Православною Церквою. Нагадаємо, завдяки його меценатській допомозі в 2016-2017 роках в Храмі Гробу Господнього вперше за останні 200 років проведені реставраційні роботи. Зусилля реставраторів були зосереджені на зміцненні та збереженні Кувуклії – невеликої купольної каплиці, що знаходиться в центрі Ротонди храму, над місцем, де було поховано і три дні спочивало тіло Ісуса Христа. Керувала реставраційним проектом архітектор Антонія Моропуло. Для проведення робіт було укладено спеціальну угоду між католицькою, православною та вірмено-григоріанською конфесіями, які несуть відповідальність за утримання Кувуклії.

«Це величезна честь отримати таку можливість та внести посильний внесок в реставрацію головної православної святині – Храму Гробу Господнього. Щиро вдячний Його Блаженству і всієї Єрусалимської Православної Церкви за підтримку канонічної Української Православної Церкви, особливо в такі непрості часи»,  –зазначив Вадим Новинський.

Під час зустрічі представники УПЦ та Єрусалимської Православної Церкви обговорили ситуацію в світовому православ'ї та церковне життя в Україні.

30 січня 2019 19:19
'site2018:subscribe.form' is not a component