Вадим Новинський нагородив переможців конкурсу «Найкращі вчителі Приазов'я-2019»

Вадим Новинський нагородив переможців конкурсу «Найкращі вчителі Приазов'я-2019»

У Маріуполі завершився другий регіональний конкурс «Найкращі вчителі Приазов'я - 2019». У ньому брали участь педагоги, які впроваджують інновації в систему освіти, мотивують дітей отримувати знання та надихають колег розвиватися.

Цього року перемогу здобув вчитель історії «Гімназії зі структурним підрозділом початкової школи № 17 Маріупольської міської ради» Володимир Гречка. Йому вручили сертифікат на подорож мрії та кубок «Найкращі вчителі Приазов'я - 2019».

Крім того, призерами стали вчитель української мови та літератури загальноосвітньої школи №15 Галина Яшарова, учитель хімії спеціалізованої школи № 40 Ірина Шарапа, учитель фізики та астрономії ЗОШ № 26 Лариса Малікова та викладач інформатики Маріупольського електромеханічного технікуму Олександра Супрунюк.

Конкурсантів оцінювало суспільне та професійне журі. Саме експерти вибрали ТОП-10 фіналістів та переможця.

Нагородив та привітав переможців конкурсу народний депутат Вадим Новинський. Як зазначив політик, професія вчителя дуже важлива, тому що майбутнє кожної людини формує сім'я та школа.

«Стає вже доброю традицією, коли напередодні Дня вчителя в Маріуполі проводиться такий чудовий конкурс. Учитель – це не тільки професія. Бути вчителем – це Божий дар. Без великого серця та любові неможливо стати справжнім вчителем. Я закінчив школу 40 років тому, але до цих пір пам'ятаю імена та по-батькові вчителів. Тому що майбутнє людини формує сім'я та школа. Дякую вам за вашу велику працю», - додав Вадим Новинський.

30 вересня 2019 13:11
'site2018:subscribe.form' is not a component