Вадим Новинський: Сподіваємося, президент не буде продовжувати зовнішню політику Порошенко

Вадим Новинський: Сподіваємося, президент не буде продовжувати зовнішню політику Порошенко

«На пемремовинах з президентом України Володимиром Зеленським я висловив думку від імені фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, що президент має конституційне право розпустити Верховну Раду, але при цьому у нього повинні бути вагомі юридичні обґрунтування для цього рішення. Але так як їх немає, а у юристів з цього приводу суперечливі думки, отже, це рішення виключно політичне», - заявив 23 травня під час ефіру в програмі «Велика гра» глава фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський.

Він зазначив, що Володимир Зеленський виконав найважливішу задачу, яку від нього чекали всі українці - звільнив країну від Петра Порошенка і його команди. Що стосується необхідності для команди президента провести дострокові вибори, то, на думку Вадима Новинського, поки у партії «Слуга народу» високі рейтинги - у неї є шанс через два місяці отримати більшість у Верховній Раді. Поки ж його суперечливі кроки свідчать про відсутність будь-якої чіткої програми дій.

Те ж, за словами глави фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, стосується і його заяв, які змінюються в залежності від аудиторії і ситуації. Тому поки в українців складається враження, що відносини з ЄС і США Володимир Зеленський буде будувати за прикладом свого попередника Петра Порошенка.

Коментуючи перші кроки новообраного президента України, глава фракції опозиціонерів з жалем зазначив, що телесеріал «Слуга народу» у всіх на очах перетворюється в документальний фільм.

«Всі ми чули, як під час інавгураційної промови Володимир Зеленський сказав, що хоче домогтися миру на Донбасі, здійснити обмін полонених, об'єднати країну і готовий обміняти все це на свою популярність. Ми чекали від нього неординарною політичної сміливості здійснити потрібні для країни кроки для досягнення миру: прямі переговори з Росією, Донецьком і Луганськом», - підкреслив Вадим Новинський, зазначивши, що жодної з цих проголошених обіцянок на зустрічі з делегацією США президент не повторив.

24 травня 2019 18:18
'site2018:subscribe.form' is not a component