Вадим Новинський: Ми об'єдналися заради єднання України, миру та розвитку!

Вадим Новинський: Ми об'єдналися заради єднання України, миру та розвитку!

«Починаючи з вересня 2018 року, ми виступали з ідеями об'єднання всіх опозиційних, прогресивних, демократичних сил. І зараз, перед позачерговими парламентськими виборами, ми знайшли точки дотику, яких разом з єдиними цінностями між нашими партіями дуже багато. І сьогодні ми об'єдналися, щоб в країні був встановлений мир і забезпечено економічний розвиток », – заявив в ефірі телеканалу« НАШ» голова парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський.

7 червня на Пішохідному мосту в Києві п'ять опозиційних партій заявили про спільну участь у парламентських виборах і уклали Меморандум єдності опозиційних сил. До складу об'єднаної опозиційної команди увійдуть представники партій «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», «Партія миру», «Відродження», «Довіряй Ділам», «Наші».

Голова фракції опозиціонерів Вадим Новинський вважає, що об'єднання відбулося для того, щоб між українцями також настали взаєморозуміння і повага. «І, як ми неодноразово заявляли, – наші двері відкриті для всіх, хто хоче миру та розвитку для нашої країни!» – закликав прихильників політик.

За словами Вадима Новинського, в найближчі дні буде проведено об'єднавчий з'їзд з презентацією програми дій і оголошено список кандидатів партій об'єднаної команди.

«Особистість майбутнього керівника поки ще обговорюється. Все стане відомо на з'їзді нашої об'єднаної політичної сили. І як вона буде називатися, і хто її очолить», – повідомив журналістам опозиціонер.

«Українці оцінять нашу програму. В нашу команду увійшли лідери місцевого самоврядування, мери великих і малих міст України, капітани вітчизняної промисловості. Це люди, які щодня продуктивно працюють в своїх містах, вирішуючи нагальні проблеми простих українців. Це люди, які звикли нести відповідальність за свої дії. Це люди справи», – упевнений Вадим Новинський.

«Ми об'єдналися заради єднання нашої країни, а відтак у нас представлена ​​така широка географія. Не випадково, що наше сьогоднішнє підписання відбулося на мосту. Міст – це завжди символ єднання. Ось саме заради цього об'єдналися політики з різних куточків нашої великої України», – підкреслив глава фракції опозиціонерів в парламенті.

07 червня 2019 18:22
'site2018:subscribe.form' is not a component