Вадим Новинський: Ми нікому не дозволимо переписати історію Великої Вітчизняної війни

Вадим Новинський: Ми нікому не дозволимо переписати історію Великої Вітчизняної війни

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК не дозволить перетворити українців з народу-переможця на народ переможених. Про це заявив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський, виступаючи на мітингу-реквіємі, присвяченому Дню пам'яті та скорботи в суботу, 22 червня.

За словами Вадима Новинського, щорічно, 22 червня, в день початку Великої Вітчизняної війни тисячі киян приходять до Вічного вогню, щоб згадати про великий подвиг народу, який, незважаючи на всі тяготи війни, вистояв і здобув Велику Перемогу.

«Сьогодні - одна з найбільш пам'ятних і трагічних дат в нашій історії - 78 років тому нацистська Німеччина напала на нашу країну. Почалася війна, яка забрала близько 25 мільйонів життів радянських громадян, в тому числі 6,8 млн українців. Перші бомби війни впали саме на українські міста – Львів, Житомир, Київ, Севастополь. Україна стала ареною основних бойових дій Великої Вітчизняної війни», – зазначив народний депутат.

За словами Вадим Новинського, за останні п'ять років влада неодноразово намагалася переписати історію Великої Перемоги. «І сьогодні в Україні не припиняються спроби зменшити роль солдатів і воєначальників, які перемогли у війні та врятували світ і Україну. Але ми сповнені рішучості захистити пам'ять про наших батьків і дідів, пам'ять про Перемогу. Ми зробимо все для того, щоб правда про ту війну перейшла від нас до наших дітей, а від наших дітей – до наших онуків», - зазначив Вадим Новинський.

Він підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК не дозволить перетворити українців з народу-переможця на народ переможених.

«Буквально кілька днів тому нам вдалося відстояти пам'ять про маршала Жукова, добившись повернення його імені проспекту в Харкові. Ми виступили з ініціативою відновлення знищеного пам'ятника Маршалу Перемоги. Ми взяли шефство над могилами полеглих воїнів. Упевнений: пам'ять про війну – це те, що робить нас людьми та справжніми громадянами і патріотами», – підкреслив народний депутат.

22 червня 2019 15:01
'site2018:subscribe.form' is not a component