Вадим Новинський: Ми пишаємося нашими батьками і дідами, поколінням переможців фашизму!

Вадим Новинський: Ми пишаємося нашими батьками і дідами, поколінням переможців фашизму!

Голова парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський взяв участь у заходах, присвячених 75-річчю визволення Одеси від німецько-фашистських загарбників.

9 квітня слова пам'яті, святкові марші та урочисті промови звучали біля пам'ятника «Врятоване дитинство», який знаходиться на території Національного університету «Одеська юридична академія» на 4-й станції Великого Фонтану. На цьому місці розташовувалися 23 дитячих будинки, 14 майстерень, а також лікувально-виховні школи. У 1940 році містечко було реорганізовано в найбільше в Україні ремісниче училище, де навчалися 1500 вихованців. Багато з них загинули в боротьбі з фашизмом в роки війни.


«Ми, український народ, – народ-переможець, і ми не дамо позбавити нас цієї великої перемоги. На жаль, нинішні правителі держави намагаються переписати історію, перейменувати Велику Вітчизняну війну в Другу світову і змінити історичні смисли. Але у них нічого не вийде. Ми збережемо пам'ять про подвиг і розповімо про нього новим поколінням», – упевнений Вадим Новинський.

Після покладання квітів до пам'ятника і святкового концерту на честь ювілею, учасників урочистостей об'єднало вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни. На думку Вадима Новинського, визнання подвигу і повагу гідності, авторитету, мудрості та досвіду літніх людей особливо важливо саме сьогодні, адже вони не тільки принесли мир на нашу землю, а й своїм життєвим прикладом виховали не одне покоління свідомих громадян своєї країни.


«Шановні ветерани! Дорогі одесити! Від імені ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ та наших виборців з усіх регіонів країни щиро вітаю Вас з цим великим ювілеєм – 75-ю річницею визволення Одеси від нацистів. Хочу подякувати нашим ветеранам за той подвиг, який вони здійснили 75 років тому. 8 мільйонів українців загинуло у Великій Вітчизняній війні, з них тільки 2 млн на лінії фронту, 6 млн – на окупованій території. Діти, жінки, люди похилого віку, солдати – всі вони будуть вічно жити в нашій пам'яті. Це велика перемога, яку ми здобули ціною величезних втрат. Низький уклін Вам за неї, ветерани!» – підкреслив Вадим Новинський.


10 квітня 2019 12:03
'site2018:subscribe.form' is not a component