Вадим Новинський: Ми будемо робити все від нас можливе, щоб встановився довгоочікуваний мир, і припинила проливатися кров українців

Вадим Новинський: Ми будемо робити все від нас можливе, щоб встановився довгоочікуваний мир, і припинила проливатися кров українців

«Протягом останніх п'яти років ми були в опозиції до тієї політики, яку вела влада на чолі з Петром Порошенком, – політики війни, злиднів і експериментів в гуманітарній сфері. Якщо ж і ця влада, у якої зараз настільки велика довіра народу, буде продовжувати політику війни і не буде вести мирний діалог щодо врегулювання війни на Донбасі, то ми будемо в опозиції й до неї. Ми не дозволимо знову тільки імітувати процеси встановлення миру», – заявив в ефірі телеканалу «Україна» голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський.

Відносно найважливіших, на думку голови фракції опозиціонерів в парламенті, законопроектів щодо виконання Мінських угод, то в новій Верховній Раді опозиція продовжить добиватися їх прийняття задля досягнення довгоочікуваного миру на нашій землі та припинення кровопролиття.

«Ми хочемо миру. Хочемо, щоб наша країна розвивалася, і щоб українців перестали ділити по інтересам, мові, вірі, місцю проживання і по відношенню до історії. Ми хочемо, щоб всі люди жили в єдиній країні», – підкреслив народний депутат.

За словами Вадима Новинського, прагненням об'єднаної опозиційної сили є досягнення єдності в українському суспільстві, щоб між громадянами настали взаємна довіра та взаємоповага.

12 червня 2019 11:01
'site2018:subscribe.form' is not a component