Вадим Новинський: Йдемо на вибори, щоб встановити стійкий мир та захистити інтереси маріупольців

Вадим Новинський: Йдемо на вибори, щоб встановити стійкий мир та захистити інтереси маріупольців

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК презентував програму Вадима Новинського на виборах в 57-му виборчому окрузі (м. Маріуполь).

У Маріуполі відбувся масштабний форум «Разом до миру», організований ОПОЗИЦІЙНИМ БЛОКОМ. Трудові колективи містоутворюючих підприємств, представники громадськості та прихильники ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ прийшли підтримати лідера парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадима Новинського, кандидата в народні депутати по 57-му виборчому округу (м. Маріуполь).

У форумі взяли участь міський голова Маріуполя Вадим Бойченко, депутати міської ради, ветерани праці, а також активні представники громади міста, які підтримують програму ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, спрямовану на встановлення миру та стабільного розвитку міста.

Звертаючись до маріупольців з основними положеннями своєї передвиборчої програми, лідер фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в парламенті Вадим Новинський сказав: «Припинення війни, встановлення стійкого миру, економічне відродження, захист інтересів людини праці, підтримка канонічного православ'я - були, є і будуть нашими головними цілями».

За його словами, п'ять років попередня влада робила все, щоб роз'єднати Україну та розділити українців на правильних та неправильних. Прийшов час об'єднувати її.

«Ми почнемо з Маріуполя, металургійної столиці України. Разом з командою ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ та міського голови Вадима Бойченка ми хочемо зробити Маріуполь науковим та туристичним центром, екологічно чистим містом, в якому хочеться жити, працювати та творити», - додав він.

За словами Вадима Новинського, для якісного зростання місту потрібні великі інфраструктурні проекти – набережна, університети, парки та сквери, школи та лікарні.

«Саме для цього ми єдиною та потужною командою йдемо на вибори і будемо представляти інтереси маріупольців в парламенті. Наше завдання - повернути місту зароблені гроші та скерувати їх на розвиток, щоб ними розпоряджалися не київські чиновники, а підзвітна вам міська влада, якій ви довіряєте. Разом до миру!» - закликав Вадим Новинський.

27 червня 2019 15:15
'site2018:subscribe.form' is not a component