Вадим Новинський та Володимир Філіппов привітали з 97-річчям ветерана, який брав Берлін

Вадим Новинський та Володимир Філіппов привітали з 97-річчям ветерана, який брав Берлін

22 червня, в День пам'яті і скорботи лідер опозиційного БЛОКУ Вадим Новинський, керівник команди опозиціонерів Києва та Київської області Володимир Філіппов, а також голова Київської міської організації ветеранів України Микола Мартинов привітали ветерана Великої Вітчизняної війни, учасника штурму Берліна генерал-лейтенанта Красильникова Івана Миколайовича з 97-річчям.

Такого яскравого життя, насиченого численними подіями, як у Івана Миколайовича Красильникова, вистачило б на кілька людей. Під час Великої Вітчизняної війни він спочатку служив артилеристом, а потім командиром танкової батареї. З боями пройшов Білорусь, брав участь у Вісло-Одерській та Берлінській наступальних операціях. У боях за столицю фашистського рейху загинуло чимало бойових побратимів Івана Миколайовича, а сам він отримав важке поранення в голову. З п'яти членів екіпажу його самохідної артилерійської установки ІСУ-152 в живих залишилося тільки двоє - механік-водій і він, командир. За мужність і героїзм, проявлені в боях, Іван Миколайович отримав в 1945 році в званні лейтенанта орден Бойового Червоного Прапора.

Команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ приїхала до героя війни з подарунками і теплими словами. У свою чергу, ветеран подарував гостям автобіографічну книгу, де він описує спогади про війну і повоєнне життя в Києві.

Відповіддю на побажання опозиціонерів дожити до ста двадцяти років став повний оптимізму вираз радянського офіцера: «Куди ж я подінуся!».

«Ми пишаємося своєю дружбою з Іваном Миколайовичем і рівняємося на таких, як він!», - підкреслив Володимир Філіппов.


22 червня 2019 19:02
'site2018:subscribe.form' is not a component