Вадим Новинський: Для відродження суднобудування в Україні необхідно створити такі ж умови, як в країнах-світових лідерів галузі

Вадим Новинський: Для відродження суднобудування в Україні необхідно створити такі ж умови, як в країнах-світових лідерів галузі

Відродження кораблебудування в Україні можливе. Для цього держава повинна створити такі ж правила підтримки галузі, як діють в країнах-світових лідерах в цій галузі. Таку думку в коментарі виданню «НикВести» в кулуарах парламенту висловив народний депутат Вадим Новинський. За його словами, сьогодні в світі налічується п'ять країн-лідерів з кораблебудування.

«Для того, щоб і в Україні кораблебудування було успішною галуззю, необхідно прийняти такі ж закони і правила підтримки кораблебудування, які діють в провідних країнах в цій галузі. Це Китай, Корея, Японія, Німеччина, Туреччина. Ось п'ятірка «чемпіонів світу» з виробництва продукції суднобудування. Тому і в Україні на державному рівні треба прийняти такі ж закони в підтримку цієї галузі, як діють в країнах-лідерах», - вважає Вадим Новинський.

Він також додав, що у всіх цих країнах галузь стала успішною завдяки спеціальним умовам від держави.

«Ніде в світі ця галузь не є успішною без того, щоб держава створювала для неї спеціальні правила гри. Відродження кораблебудування в місті Миколаєві можливо, я кажу про це постійно протягом останніх десяти років. Я вірю, що суднобудування в Україні відродиться, але держава повинна повернутися до нього обличчям», - підкреслив народний депутат.

09 вересня 2019 14:04
'site2018:subscribe.form' is not a component