Вадим Новинський - депутатам: давайте визначимося з датою присяги, щоб розблокувати роботу всіх інститутів держави

Вадим Новинський - депутатам: давайте визначимося з датою присяги, щоб розблокувати роботу всіх інститутів держави

Українці очікують від парламенту, що депутати нарешті перестануть працювати на рейтинги колишнього президента, преференції так званих «стратегічних партнерів» або в інтересах лобістських проектів. Українці чекають, коли Верховна Рада України почне приймати рішення в інтересах своїх громадян, які 73% голосів сказали своє «НІ!» п'яти рокам бідності, війни і несправедливості. Так сьогодні, 16 травня, звернувся до депутатів під час дискусії про дату інавгурації новообраного президента глава фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський.

«ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК закликає всі політичні сили парламенту знайти компроміс, призначити дату інавгурації та привести до присяги новообраного Президента», - заявив лідер фракції.

Також Вадим Новинський звернувся й до новообраного президента Володимира Зеленського з закликом з повагою ставитися до державних інституцій та ретельно підбирати формулювання звернень до вищого законодавчого органу. На думку голови фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, першій особі держави варто утриматися від спроб створити ворога з Верховної Ради.

«Згадайте призначення депутатського мандата - ми тільки представники народу. А свою волю він вже висловив на прямих виборах, тому ми зобов'язані її виконувати», - нагадав депутатам Вадим Новинський і закликав їх продемонструвати своїм колегіальним рішенням готовність до спільної роботи.

«Давайте визначимося з датою присяги, щоб розблокувати роботу всіх інститутів держави. Фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ голосуватиме за всі постанови з 19 травня. Закликаю всіх до мудрості, виваженості, відповідальності», - підсумував Вадим Новинський.


16 травня 2019 10:58
'site2018:subscribe.form' is not a component