Вадим Новинський: Благодатний вогонь доставлений делегацією УПЦ в Україну

Вадим Новинський: Благодатний вогонь доставлений делегацією УПЦ в Україну

Голова парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський в складі делегації Української Православної Церкви на чолі з Керуючим справами УПЦ Митрополитом Бориспільським та Броварським Антонієм прибув в аеропорт «Бориспіль» з Благодатним вогнем для українців.

«Цей Божественний благодатний вогонь, який очікували паломники з усього світу як провісник Воскресіння Христового, ми привезли з Єрусалима до Києва з вірою у все світле та добре, що так заслуговують українці! В Україні зараз, як ніколи, необхідно розсіяти морок та розкол в суспільстві, відновити мир на сході! Нехай цей вогонь зігріє наші душі та об'єднає країну! Тепер привезений нами Благодатний вогонь вирушить з Борисполя в усі обласні центри України в усі єпархії», - повідомив Вадим Новинський.

Сходження Благодатного вогню відбувається в храмі Гробу Господнього в Єрусалимі на місці, де був розіп'ятий, похований, а потім воскрес Ісус Христос. Православні християни вірять, що священний вогонь, який виходить з могили Христа, являє собою полум'я сили Воскресіння.


Вадим Новинський побажав усім українцям в цей день з вірою в серці відчути любов та радість, тепло та силу Благодатного вогню!

 «Я хочу всіх привітати з цим Світлим святом, побажати мирного неба над головою, миру в душі та любові у ваших родинах. Нехай ваші серця назавжди наповняться радістю про воскреслого Христа!» - звернувся до всіх Вадим Новинський.



27 квітня 2019 20:53
'site2018:subscribe.form' is not a component