Вадим Новинський: Олександр Вілкул – ефективний антикризовий менеджер, який так необхідний нашій країні

Вадим Новинський: Олександр Вілкул – ефективний антикризовий менеджер, який так необхідний нашій країні

Обговорюючи 18 лютого в ефірі програми «HARD з Влащенко» проблеми України, які хвилюють всіх її громадян, глава фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим НОВИНСЬКИЙ обгрунтував позицію фракції щодо свого кандидата в Президенти Олександра Вілкула.

Вадим Новинський нагадав, що 20 січня 2019 року в місті Запоріжжя пройшов Форум «За мир та розвиток», який об'єднав понад 5000 учасників, на якому Олександр Вілкул був обраний єдиним кандидатом в Президенти від партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК».

За словами Вадима Новинського, у Олександра Вілкула дуже багата професійна біографія, в якій багато важливих та значимих заслужених перемог. Наприклад, будучи генеральним директором найбільших в Україні гірничо-збагачувальних комбінатів, Олександр Вілкул буквально за кілька місяців виправив запущений фінансовий стан підприємств, в тому числі, погасив людям річні борги із заробітної плати, що залишилися від попереднього керівництва.

 «Олександр Вілкул є ефективним антикризовим менеджером, який так зараз необхідний нашій країні», - зазначив глава фракції. Крім того, свого часу, очолюючи Дніпропетровську область, Олександр Вілкул був кращим губернатором в Україні, про що свідчили багато професійних рейтингів.

Вадим Новинський в ефірі програми зазначив два показово неприємних інциденти, що відбулися нещодавно з кандидатом в Президенти від «ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ - Партії миру та розвитку» Олександром Вілкулом.

1 лютого цього року близько 50 бойовиків в балаклавах в селищі Мангуш Донецької області і місті Бердянську загрожували життю Олександра Вілкула, намагаючись перешкодити його зустрічі з місцевими жителями. Це перший напад на кандидата в президенти під час нинішньої виборчої кампанії в Україні.

«Ми з'ясовуємо, хто вони і дамо гідну відповідь. Оскільки, точно відомо, що замовником всіх цих незаконних дій була адміністрація Президента і не секрет, що ці парамілітарні організації контролюються Службою безпеки України. Це відомо всій країні. І, коли потрібно провести незаконні дії такого роду, то Служба безпеки віддає команду своїм людям. Власне, це не дивно для діючої влади. Ми про це попереджали неодноразово: ці президентські вибори будуть найбруднішими в історії України і, що характерно, найдорожчими», - резюмував Вадим Новинський.

На думку політика, влада та діючий Президент Петро Порошенко давно втратили довіру людей і тому законним способом обратися йому вже неможливо.


19 лютого 2019 12:05
'site2018:subscribe.form' is not a component