Вадим Новинський: 31 березня народ України оголосить Порошенко імпічмент

Вадим Новинський: 31 березня народ України оголосить Порошенко імпічмент

Про це заявив народний депутат України, голова парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський в Ізмаїлі. 27 березня 2019 року парламентарій на запрошення і з благословення Високопреосвященнішого Агафангела, митрополита Одеського та Ізмаїльського взяв участь в традиційному богослужінні в Ізмаїльському Свято-Покровському кафедральному соборі та Хресній ході на честь Федоровської ікони Божої Матері від собору до Свято-Миколаївського Ізмаїльського чоловічого монастиря.

Молитовний хід в Ізмаїлі проводиться 17 років поспіль, а цьогоріч він об'єднав близько п'яти тисяч людей. За словами самих віруючих, напередодні доленосних для країни дня виборів їх згуртувало бажання об'єднатися в єдиній молитві за майбутнє України.

Вадим Новинський зізнався, що і його молитва цього дня, як втім і в інші дні протягом останніх п'яти років, була про мир та спокій на Одеській землі і в Україні в цілому, а також про те, щоб вибори Президента пройшли в спокої і без порушень.

«Народ повинен оголосити 31 березня президенту Порошенку народний імпічмент на виборчих дільницях, ми зобов'язані це зробити. Ми не повинні продовжувати йому мандат на ще один термін. За час його правління країна скотилася до катастрофічного стану. Я закликаю всіх прийти на виборчі дільниці, бо влада належить тільки народу і тільки народ визначатиме, хто буде керувати нашою країною в найближчі п'ять років. Потрібно прийти і проголосувати серцем. Не красивим обіцянкам вірити, а вірити тому, що та чи інша людина зробила у своєму житті», - заявив лідер парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, довірена особа кандидата в Президенти Олександра Вілкула Вадим Новинський.

Політик зізнався, що 31 березня день виборів проведе в Одесі, де на одній з дільниць Приморського району віддасть свій голос за Олександра Вілкула.

«Олександр Вілкул на всіх етапах своєї трудової біографії - від помічника екскаваторника на гірничо-збагачувальному комбінаті до віце-прем'єр-міністра України - довів своєю працею, що він - успішна людина. А що таке успіх? Це коли свою роботу виконуєш гідно, відповідально і чесно. Олександр Вілкул своїм життєвим шляхом, своєю робочою історією довів, що він здатний керувати державою», - зазначив Вадим Новинський.

Двогодинне богослужіння та хресний хід за мир в Україні завершилися біля Уклінного хреста, який 18 років тому був доставлений в Свято-Миколаївський Ізмаїльський чоловічий монастир з Соловецького монастиря. Владика Агафангел провів святковий молебень, подякував Вадиму Новинському за підтримку канонічної православної Української церкви та закликав вірних взяти найактивнішу участь в голосуванні за майбутнього президента країни.

27 березня 2019 16:05
'site2018:subscribe.form' is not a component