Вадим Лях: Розвиток сіл та міст – першочергове завдання для ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в парламенті

Вадим Лях: Розвиток сіл та міст – першочергове завдання для ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в парламенті

Тільки команда професіоналів і досвідчених управлінців ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, перемігши на виборах, здатна провести справжню децентралізацію та захистити інтереси міст і сіл по всій країні. Про це під час Форуму ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ «Сила Донбасу», який пройшов у Святогірську на Донеччині 14 липня, заявив міський голова Слов'янська Вадим Лях.

Він зазначив, що для реалізації цих цілей у ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ є детальна програма і розроблені законопроекти. «Ми разом зможемо реалізувати амбітні плани по всій Донецькій області, повернути колишню славу перлини Донбасу нашому регіону, зробити Слов'янськ оздоровчим комплексом для всієї України. Для цього в ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ є розроблені законопроекти. Ще нам необхідне розуміння уряду. Нашому регіону потрібні нові дорогі, нові залізничні колії, а також аеропорт. Вважаю, що перебуваю в команді професіоналів, мерів міст, професійних управлінців, які зможуть зробити успішним свої села і міста, і, відповідно, успішною нашу країну. Голосуємо за ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, голосуємо за перемогу», – закликав Вадим Лях.

Політик додав, що ключовим фактором успіху розвитку регіонів є ефективне управління на місцях. Такі управлінці об'єдналися в команду ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, додав мер Слов'янська. Він також розповів про проекти, які сьогодні реалізуються в масштабах його міста.

«Слов'янський курорт має більш ніж столітню історію оздоровлення людей лікувальними грязями, мінеральною водою, і сам Бог велів продовжувати нам це. Слов'янськ в цьому році реалізував амбітний план – створення рекреаційної зони біля солоних озер. Уже в минулому році ми капітально відремонтували всі дороги, що йдуть до Слов'янського курорту, а в цьому році відкрили чудову зону, яка стала відразу популярною серед жителів нашого міста і гостей регіону. З'явилися комфортабельний пляж, велосипедні доріжки, пішохідні доріжки, спортивні дитячі майданчики – і сьогодні вже на цій зоні нерідко можна зустріти гостей з Горлівки і Донецька. Спільними зусиллями команді ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ вдасться перенести досвід місцевих успішних проектів на всю країну», – підкреслив Вадим Лях.

14 липня 2019 15:41
'site2018:subscribe.form' is not a component