Вадим Бойченко: За допомогою якісних доріг, нового транспорту, лікарень та шкіл Маріуполя ми боремося за серця людей на непідконтрольних територіях

Вадим Бойченко: За допомогою якісних доріг, нового транспорту, лікарень та шкіл Маріуполя ми боремося за серця людей на непідконтрольних територіях

Повноцінний розвиток України стане можливим тільки після встановлення миру. Про це в ефірі телеканалу «ICTV» заявив мер Маріуполя Вадим Бойченко.

«У 2015 році, коли ми прийшли з командою до управління містом, бюджет Маріуполя був практично на нулі. У 2015 році він був мономістом, пов'язаним з великими металургійними підприємствами нашої країни. Ми розуміли, що якщо почати розвивати комунальні підприємства, то ринок адекватно відреагує. Ми створили понад дві тисячі робочих місць. І кон'юнктура ринку почала змінюватися, металурги почали боротися за кожне робоче місце», - розповів він.

Вадим Бойченко зазначив, що такий підхід мав результат: бюджет Маріуполя збільшився в два рази - з 50 до 100 млн доларів, а бюджет розвитку - у 37 разів.

«Ми почали змінювати сам Маріуполь і почали змінювати ставлення до нього. І ми сьогодні, через призму інфраструктури – через відремонтовані, якісні дороги, через новий транспорт – нові лікарні, дитячі сади та школи боремося за розум та серця тих людей, які залишилися на непідконтрольних територіях. Таким чином, через призму Маріуполя ми показуємо, як змінюється Україна», - акцентував Вадим Бойченко.

Він упевнений: коли є чіткі орієнтири, стратегія, то за три роки можна змінити не тільки місто, а й країну. «І я кажу маріупольцям, що не потрібно думати про якийсь похід в Європу. Ми тут, в Маріуполі, будуємо європейські школи, європейські дитячі садки», - підкреслив опозиціонер.

Говорячи про розвиток України, Вадим Бойченко заявив, що це можливо тільки після встановлення миру. «Війна – це те, що сьогодні нас тягне донизу, те, через що українці не можуть отримати гідну зарплату та пенсію. Ми всі втомилися від неї. Всі жителі України хочуть одного – якнайшвидшого відновлення миру. Ми не можемо говорити про економіку та її розвиток, про інвестиції, не зупинивши війну. Сьогодні – це завдання №1», - резюмував мер Маріуполя.

11 червня 2019 13:24
'site2018:subscribe.form' is not a component