Вадим Бойченко: Голос Маріуполя і Донбасу має звучати у Верховній Раді

Вадим Бойченко: Голос Маріуполя і Донбасу має звучати у Верховній Раді

Виступаючи на форумі «Разом до миру», маріупольський міський голова Вадим Бойченко закликав городян об'єднатися навколо Вадима Новинського і ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

«Дорогі маріупольці! Ми разом пройшли через складні часи. Разом відновлювали Талаківку, Сартану, мікрорайон Східний. І я пишаюся кожним з вас. Ми разом сформували стратегію розвитку міста, взяли в нашу сім'ю 150 тисяч нових маріупольців. Про нас дізнався весь світ, як про місто солідарності. І я вірю, що, об'єднавшись, ми зможемо вирішити головну проблему – припинити війну, зупинити кровопролиття і почати нову главу сучасної історії України – етап миру і розвитку», – заявив він, звертаючись до учасників форуму.

За словами політика, відновити цілісність країни і забезпечити Маріуполю гідне майбутнє можна лише мирним шляхом, без залпів гармат: якісними дорогами, відремонтованими школами і лікарнями, новими парками і скверами. Головною перешкодою на шляху розвитку міста Вадим Бойченко назвав нереалізовані плани ремонту і відновлення важливої ​​для всього регіону автомобільної магістралі Маріуполь – Запоріжжя, які потребують порядку 55 млрд грн вкладень.

«Щоб відкрився аеропорт, щоб було відновлено автомобільне і залізничне сполучення з містом, щоб місто розвивалося і далі, голос Донбасу, голос Маріуполя, голос ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ мають твердо звучати у Верховній Раді. Наша команда прийшла в 2015 році, аби створювати і розвивати. Сьогодні ми бачимо, як місто змінюється. У цих змін є конкретні імена і особи, чиї душа і серце просякнуті любов'ю до Маріуполя. Це партія ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК та Вадим Новинський», – підкреслив міський голова Маріуполя.

Він зазначив, що допомога Вадима Новинського вже зробила можливою реалізацію декількох проектів в місті – це і парк «Веселка», і символ Маріуполя - фонтан, і красивий храм, який будується в центрі міста. «Хочу, щоб і ви, дорогі маріупольці, підтримали нас. Щоб наші діти повірили в рідне місто і в країну, як вірить наша команда в те, що є майбутнє у Маріуполя і України!» – резюмував Вадим Бойченко.

27 червня 2019 15:25
'site2018:subscribe.form' is not a component