У Запоріжжі презентували найсучаснішу дорогу

У Запоріжжі презентували найсучаснішу дорогу

На одному з похмурих місць Заводського району побудована сучасна та безпечна магістраль.

Нове Північне шосе, яке з'єднає Заводський район з центром міста, побудовано. Найпохмуріша ділянка Північного шосе перетворилася в сучасну магістраль, з зупинками, тротуаром, відбійниками, велосипедними доріжками та новітнім якісним освітленням.

Будівництво реалізовано в рамках проекту з реконструкції виробництва комбінату «Запоріжсталь». Дорога побудована комбінатом за власні кошти, обсяг інвестицій в новий інфраструктурний об'єкт склав близько 200 млн гривень. Нова дорога з'єднує Заводський район з центром міста. І дозволить жителям їздити новим покриттям комфортно та безпечно.

Сьогодні ж, у ході робочої зустрічі на новому інфраструктурному об’єкті були присутні Генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь», керівник обласної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Ростислав Шурма, мер Запоріжжя Володимир Буряк, заступник міського голови Анатолій Пустоваров, радник мера та депутат облради Віктор Бусько, депутат міської ради Ігор Чумаченко .

«Ви пам'ятаєте, що тут було десять, двадцять років тому? - звернувся до присутніх запорожців Ростислав Шурма. - Це була, напевно, найбільш криміногенна точка в нашому місті. А зараз тут майже три кілометри дороги нового європейського рівня!»

Ростислав Шурма зазначив, що в березні, в ході робочої зустрічі з народним депутатом Олександром Вілкулом, дорога тільки набувала своїх обрисів. Сьогодні проект повністю завершено – якісно і в найкоротші терміни.

Гендиректор «Запоріжсталі» запропонував людям самим перевірити якість дороги, проїхавши нею на нових автобусах, які були закуплені завдяки програмі міського голови з розвитку громадського транспорту.

Після своєрідної екскурсії на автобусах, Ростислав Шурма, в присутності городян, оголосив про передачу дороги, побудованої комбінатом, у власність та управління міста.

«Ми повинні були побудувати дорогу - ми це зробили максимально якісно та відповідально. Тепер цю дорогу передаємо місту. Приймайте новий інфраструктурний об'єкт, Володимир Вікторович», - звернувся до мера Ростислав Шурма.

Присутні на заході запорожці поділилися, що і не мріяли про таку дорогу: «Ми й не думали, що таке може бути, що тут побудують таку якісну дорогу».

«Ми не давали обіцянок - ми просто побудували нове шосе. Як годиться справжнім металургам, справжнім чоловікам - ми не обіцяємо, ми робимо! - парирував генеральний директор «Запоріжсталі».

Міський голова зазначив, що така дорога повинна стати еталоном, і яскравим прикладом того, як потрібно будувати дороги в місті. «Стан доріг - один з основних критеріїв розвитку міста. Саме тому ми приділяємо особливу увагу ремонту доріг. За цей час в Запоріжжі відремонтовано понад 2 мільйони квадратних метрів доріг. Це означає, що місто розвивається. У тому числі й завдяки таким підприємствам як «Запоріжсталь», які наповнюють міський бюджет. Будівництво ж «Запоріжсталлю» цієї дороги може стати прикладом не тільки для нашого регіону, але і всієї України», - зазначив Володимир Буряк.

Міський голова підкреслив, що в тому числі й для того, щоб будувалося більше таких доріг, в парламенті потрібні депутати із Запоріжжя. І закликав присутніх підтримати на виборах 21 липня свою команду.

Депутат міської ради, кандидат в народні депутати від Комунарського та Олександрівського районів, скориставшись нагодою, звернувся до мера з проханням від жителів Комунарського району Запоріжжя додати на 29-й маршрут більше транспорту.

«Цією дорогою в тому числі ходитимуть й автобуси 29-го маршруту, що з'єднують Комунарський та Заводський райони. Так ось, на прохання жителів Комунарського району, я прошу вас додати на цей маршрут більше транспорту, щоб з першого вересня, коли всі повернуться з відпусток та канікул, людям було комфортніше добиратися на роботу і на навчання», - звернувся Ігор Чумаченко.

Мер Запоріжжя Володимир Буряк на місці дав доручення начальнику Управління транспорту Олександру Власюку, пообіцявши, що прохання жителів Комунарського району будуть враховані.

Про те, що ця дорога буде еталоном для всіх наступних, говорили і Віктор Бусько, і Анатолій Пустоваров. Запорожці також вважають, у співпраці соціально-відповідального бізнесу в особі «Запоріжсталі» з міською владою обрано правильний вектор. Городяни і після презентації підходили до кандидатів з команди Буряка, дякували за зроблене, і ділилися побажаннями.

А в цілому, проект будівництва Північного шосе - яскравий приклад, який підтверджує життєву істину: не довіряй словам - довіряй справам! Довіряй ОПОЗИЦІЙНОМУ БЛОКУ!


15 липня 2019 17:02
'site2018:subscribe.form' is not a component