У Запоріжжі на острів Хортиця пустять нові тролейбуси з автономним ходом

У Запоріжжі на острів Хортиця пустять нові тролейбуси з автономним ходом

Про це розповів депутат Запорізької міської ради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олег Адаманов.

На найближчій сесії Запорізької міської ради, яку планують провести 28 лютого, депутати розглянуть проект змін до міської Програми розвитку та вдосконалення міського пасажирського транспорту, а також питання закупівлі нових тролейбусів на автономній ході.

Відповідні проекти рішення зареєстровані на сайті мерії і вже 26 лютого пройшли погоджувальну раду. Цим поділився депутат Запорізької міської ради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, глава комісії із життєзабезпечення міста Олег Адаманов.

П'ять нових тролейбусів на автономній ході (на літій-іонних батареях) планують закупити на умовах лізингу. Три з них планують направити на тролейбусний маршрут № 13 (Павло-Кічкас - Набережна), а два - на новий маршрут, який з'єднує центр міста (вул. Сталеварів) з островом Хортиця.

«Закупівля таких тролейбусів, які не вимагають постійної контактної електромережі, допоможе нам не тільки забезпечити додаткове зниження екологічного навантаження, але й сприяє розвитку туризму та рекреаційного бізнесу. Тому що тролейбус ходитиме через Музей зброї, Дніпрогес, Палац культури Толкачова та до музею на Хортиці», - поділився Олег Адаманов.

Всього, згідно з Програмою розвитку міського транспорту, в 2019 році планують закупити: 5 нових тролейбусів, 2 трамваї (в рамках програми «Запорізький трамвай»), 123 трамваї країн ЄС, 9 тролейбусів на автономному ходу з країн ЄС, 5 нових тролейбусів на автономному ходу , а також 50 нових автобусів великої місткості.

27 лютого 2019 17:26
'site2018:subscribe.form' is not a component