В результаті експериментів МОЗ студенти-медики ризикують залишитися без дипломів, - Тетяна Бахтеєва

В результаті експериментів МОЗ студенти-медики ризикують залишитися без дипломів, - Тетяна Бахтеєва

МОЗ ставить на українських студентах-медиках експерименти, в результаті яких більшість з них просто залишаться без дипломів. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Тетяна Бахтеєва.

За її словами, керівництво МОЗ в чергове грубо порушило Конституцію та закони України. «21 травня випускники всіх медичних ВНЗ України здали ліцензійний іспит КРОК-2, студенти 3-х курсів іспит IFOM. Зміст питань цих іспитів ставить під великий сумнів їх законність та коректність. Неможливо без емоцій дивитися відеозвернення студентів - медиків в ютубі, в яких майбутні лікарі просять допомоги та захисту!» - зазначила Тетяна Бахтеєва.

За її словами, спочатку необхідно змінити навчальні програми, забезпечити студентів навчальними посібниками при підготовці до нових тестів, а вже потім давати студентам тести. «МОЗ ставить на українських студентах-медиках експерименти, в результаті яких більшість з них просто залишаться без дипломів. Шість років студенти вчилися, а сьогодні через свавілля МОЗ змушені здавати некоректні іспити! Дії МОЗ, ставлять мрію студентів-медиків стати лікарем під загрозу!» - розповіла політик.

Тетяна Бахтеєва пообіцяла зробити все можливе для захисту їх конституційного права українців на вищу медичну освіту. «Сьогодні Верховна Рада просто зобов'язана захистити українських дітей від непрофесіоналізму та некомпетентності керівництва МОЗ, і не дозволити вкрасти мрію тисяч українських дітей стати лікарями!» - підкреслила вона.

29 травня 2019 17:08
'site2018:subscribe.form' is not a component