В рамках проекту «Авіатор» конкурсанти продемонстрували знання технічної англійської

В рамках проекту «Авіатор» конкурсанти продемонстрували знання технічної англійської

7 лютого у провідних вузах України відбувся другий відбірковий етап освітнього конкурсу «Авіатор 2019». Ініціатором та організатором проекту є благодійний Фонд Бориса Колеснікова, який реалізує його восьмий раз для креативних та обдарованих студентів технічних спеціальностей.

Відповідно до результатів першого туру, подальшу боротьбу в «Авіаторові» продовжили 3 000 конкурсантів. В рамках другого етапу вони пройшли тестування з технічного англійської мови, продемонстрували знання одного з ключових навчальних предметів для авіаторів.

Президент благодійного Фонду Борис Колесніков побажав студентам успіху, везіння та здорової конкуренції в проекті. Також він підкреслив, що конкурс «Авіатор» є відмінним стартовим майданчиком для молодих підприємців і молодших наукових співробітників, підтримує лідерські здібності у молодого покоління. «Для студентів авіаційних вузів знання англійської термінології є такою ж вимогою, як знання вищої математики або аеродинаміки. Це плюс на сучасному ринку праці, який підвищує шанси на працевлаштування. Достатньою мотивацією для вивчення іноземної мови стає необхідність вивчити технічну документацію або прочитати тематичні статті на закордонних ресурсах. Результат, показаний юними авіаторами сьогодні, супроводжуватиме їх протягом всього життя. Наскільки успішно вони оволоділи технічною англійською, настільки успішними вони й будуть в авіації. Причому, у вітчизняній авіації, так як дуже хочеться, щоб вони залишилися працювати в нашій країні», – відзначив Борис Колесніков.

Про необхідність вивчати англійську та вдосконалювати знання говорять і самі студенти. «На ринку праці висока конкуренція, а знання другої мови є перевагою під час прийому на роботу у велику компанію. Для тих, хто думає про майбутнє, знання англійської є важливим доповненням до професійних знань. А для роботи в авіаційній галузі знання спеціальної англійської лексики є необхідною умовою. Я думаю, що участь в студентському конкурсі – це спосіб підготуватися до роботи, довести собі, що я готова конкурувати з іншими претендентами», - розповіла Анастасія Подвігайло, студентка 3-го курсу коледжу ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Результати другого етапу стануть відомі до кінця поточного місяця. У третій тур пройдуть конкурсанти, які на відмінно впоралися із завданнями з технічної англійської мови. Попереду на них чекає перевірка знань з історії та теорії авіаційної галузі, а також захист власного проекту в фіналі.

Експертне журі назве сто переможців «Авіатора», які презентують найперспективніші та найоригінальніші бізнес-ідеї в авіакосмічній галузі. Їх нагородять сертифікатами на поїздку до Франції, на міжнародний авіасалон Ле Бурже 2019. Авіатори відправляться в Париж в червні. Там їх чекають зустрічі із зарубіжними фахівцями і експертами, відвідування стендів гігантів світового та вітчизняного авіапрому, знайомство з інноваціями та новинками галузі. Також для українських студентів організують візит в Діснейленд.

Нагадаємо, Фонд Бориса Колеснікова двічі ставав лідером Рейтингу благодійників в номінації «Засоби для розвитку науки і освіти України» в списку організацій з бюджетом від 10 до 100 млн грн на рік. Фонд десять років реалізує освітні, спортивні та культурні заходи, проекти та програми для української молоді.


08 лютого 2019 15:28
'site2018:subscribe.form' is not a component