В Прилуках ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вшанував воїнів-інтернаціоналістів

В Прилуках ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вшанував воїнів-інтернаціоналістів

Воїни-інтернаціоналісти змушені відстоювати своє законне право на соціальний захист, хоча його зобов'язана забезпечити держава. Про це з нагоди 30-річчя виведення військ з Афганістану заявила голова Прилуцької міської організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Марія Шабалтас.

Вона зазначила, що можна по-різному оцінювати сам факт введення радянських військ в Афганістан в грудні 1979 року, але не підлягає оцінці та сумнівам мужність та відвага воїнів-афганців, які виконували свій військовий обов’язок, з честю і до кінця. «Наші воїни з честю пройшли пекло тієї війни. На жаль, зараз вони знову змушені проходити пекло, але вже мирного життя, постійно відстоюючи своє законне право на соціальний захист. Відстоювати свої права афганцям з кожним роком стає все складніше. Держава не виконує взятих на себе зобов'язань. Лише активна громадянська позиція, їх спільні дії, об'єднання в спілки дозволяє їм відстоювати свої законні права», – підкреслила голова Прилуцької міської організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Марія Шабалтас обурена тим, що з кожним роком все більше згортаються важливі соціальні програми по захисту воїнів-афганців та інших соціально-вразливих категорій населення. «Чому не скорочуються заробітні плати депутатів, міністрів та інших посадовців, не згортаються програми їх соціального забезпечення? Чому держава взялася за економію за рахунок простих людей, матерів, пенсіонерів, людей з обмеженими можливостями? Так не має бути, і з приходом до влади нової команди на першому місці будуть потреби простих людей, а не потреби чиновників», – резюмувала Марія Шабалтас.15 лютого 2019 21:33
'site2018:subscribe.form' is not a component