У президентських перегонах Вілкул обійшов Бойка, Порошенко як і раніше відстає від Тимошенко

У президентських перегонах Вілкул обійшов Бойка, Порошенко як і раніше відстає від Тимошенко

Як повідомляє Interfax, за даними соціологічного опитування, проведеного Фондом «Українська політика», у рамках президентських перегонів зросла підтримка лідера Опозиційного Блоку Олександра Вілкула. Він уже набрав 6,3% голосів і обійшов Юрія Бойка, у якого підтримка впала до 6,2%.

Коментуючи ці результати, політичний експерт Руслан Бортник підкреслив: «З тактичної точки зору стартові позиції були кращими у Бойка. Зі стратегічної – враховуючи ресурси, можливості, мережі і тривале партійне будівництво Опозиційного Блоку, то вони краще у Вілкула».

Що стосується Президента, то у нього рейтинг – 15,1%. Петро Порошенко, як і раніше, відстає від Юлії Тимошенко, у якої 18,1%.

Олег Ляшко (Радикальна партія) набирає 13,5%, Володимир Зеленський – 12,8%. Решта кандидатів, за даними «Української політики», мають більш низькі рейтинги.

Довідково:

Опитування проводилося в січні 2019 року в 17 обласних центрах, 5 великих містах, 12 малих містах, 20 селищах і 26 селах. Було опитано 5312 респондентів (похибка +/- 2,5%).

14 січня 2019 23:53
'site2018:subscribe.form' is not a component