В Одесі скоєно напад на приймальню довіреної особи Олександра Вілкула

В Одесі скоєно напад на приймальню довіреної особи Олександра Вілкула

22 березня 2019 року невідомі радикали здійснили напад на громадську приймальню депутата Одеської міської ради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, довіреної особи кандидата в Президенти України Олександра Вілкула Богдана Гіганова.

Вандали повністю спотворили фасад будівлі, розписавши його погрозами. Тут же радикали залишили й підпис у вигляді характерного свастичного символу.

Представники ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ впевнені, що даний акт вандалізму – реакція влади та її кишенькових радикалів на популярність Олександра Вілкула, яка зростає серед виборців та збільшення довіри одеситів та жителів області до кандидата в Президенти і до його передвиборчої програми.

«Влада панічно боїться свого програшу та розуміє, що при всій ненависті народу до неї їй не судилося чесним способом переобратися. І тут на допомогу владі, як завжди, приходять «помічники» у вигляді радикалів та вандалів, які діють старими та перевіреними антизаконними способами: залякати, знищити, посіяти страх. На офіс по Пироговській, 19 за останні кілька років в четверте здійснюються подібні напади. У грудні 2016 року мені такі ж бандити спалили машину. За всіма фактами було скеровано заяви в поліцію. Але до сих пір жоден із злочинів не розслідуваний. Природно, влада сама своїх же подільників карати не збирається. Але справжніх опозиціонерів не залякати, а радикалам бешкетувати на свободі залишилося ще недовго. Після 31 березня злочинцям в балаклавах і вишиванках доведеться зайняти своє місце в тюрмі», - резюмував Богдан Гіганов.

На місце злочину в даний час прибула поліція. Їй же доведеться дати первинну правову оцінку не тільки факту вандалізму, а й заявленій загрозу життю.


 

22 березня 2019 11:28
'site2018:subscribe.form' is not a component