У Новомиколаївському районі Запоріжжя промисловці та аграрії підтримали Програму Олександра Вілкула

У Новомиколаївському районі Запоріжжя промисловці та аграрії підтримали Програму Олександра Вілкула

У вівторок, 19 лютого, в Новомиколаївському районі Запорізької області народний депутат України VII скликання Олександр Дудка провів дві зустрічі з робітничими колективами підприємств району. Як довірена особа кандидата в Президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександра Вілкула, він ознайомив всіх, хто прийшов на зустрічі, з програмою кандидата в Президенти.

Так, співробітники ТОВ «Новомиколаївський молокозавод» цікавилися ситуацією, яка зараз склалася в ОПОЗИЦІЙНОМУ БЛОЦІ, а також складом команди Олександра Вілкула.

Олександр Дудка відповів на всі питання співробітників молокозаводу, запевнивши, що в партії панує повне взаєморозуміння, і опозиціонери повністю підтримують кандидатуру Олександра Вілкула. Також він ознайомив новомиколаївців з командою кандидата від опозиції, до якої увійшли дійсно визначні політики, управлінці, промисловці.


Зустрічаючись з аграріями – керівництвом і співробітниками ТОВ «Нива», – Олександр Дудка відповів на питання, які стосувалися продажу землі.

«У програмі Олександра Вілкула особливу увагу приділено питанню ринку землі. Кандидат в Президенти від опозиції виступає проти продажу землі, особливо міжнародним компаніям і великим українським агрохолдингам. Однак ті, хто захочуть продати свій пай, зможуть продати його державі за європейською ціною», – заявив на зустрічі Олександр Дудка.

Аграрії підтримали таку концепцію захисту української землі та інтересів землевласників. Вони подякували довіреній особі кандидата в Президенти за зустріч, пояснення і заявили про свою підтримку Олександра Вілкула.


20 лютого 2019 20:18
'site2018:subscribe.form' is not a component