У Нацполіції визнали, що заява Бойка про нібито підробку документів Борисом Колесніковим є безпідставною та бездоказовою

У Нацполіції визнали, що заява Бойка про нібито підробку документів Борисом Колесніковим є безпідставною та бездоказовою

У грудні 2018 року Юрій Бойко звинуватив Бориса Колеснікова в нібито незаконному скликання з'їзду партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» 15 грудня і порушенні статей 170 і 358 КК України. Однак швидко з'ясувалося, що реальні докази в представленнях прибічників Бойка відсутні, тому кримінальну справу було закрито. Про це заявив адвокат ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олег Бабич в ефірі телеканалу «Україна» в середу, 16 січня.

«Після багатогодинних допитів і аналізу документації в Нацполіції вимушені були визнати, що заява Юрія Бойка про нібито підробку документів Головою Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Борисом Колесніковим є безпідставною і бездоказовою. Таким чином, його спроба перешкодити з'їзду ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, на якому делегати визначилися, що кандидатом в Президенти України від опозиції буде Олександр Вілкул, остаточно провалилася. Ініційоване Юрієм Бойком кримінальне провадження проти своїх колишніх однопартійців було закрито за 284 статтею КК України не просто через відсутність складу злочину, а через відсутність події злочину як такої», – зазначив Олег Бабич.

Нагадаємо, восени Юрія Бойка виключили з фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, після того, як він несподівано озвучив намір йти в президенти без підтримки однопартійців і оголосив про створення Опозиційної платформи «За життя», тим самим розколовши ряди опозиції. Більшість однопартійців рішення Бойка засудили.

16 січня 2019 20:33
'site2018:subscribe.form' is not a component