У команді ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ - близько 70 мерів і глав ОТГ, - Євгеній Мураєв

У команді ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ - близько 70 мерів і глав ОТГ, - Євгеній Мураєв

До об'єднаної команди ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ увійшли представники абсолютно всіх регіонів України - від Ужгорода і до Харкова. Про це розповів народний депутат Євгеній Мураєв в ефірі телеканалу «Україна».

«У нашій команді представлені абсолютно всі регіони. Нас підтримують на величезній території від Ужгорода до Харкова. Всіх об'єднує спільний інтерес: регіони повинні мати своє лобі в парламенті. Це необхідність, продиктована нинішньою політичною ситуацією», - заявив народний депутат.

При цьому Євгеній Мураєв запевнив, що присутність ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ не означає, що великі українські міста залишаться без керівництва. «І мер Одеси Геннадій Труханов, і мер Харкова Геннадій Кернес вже сказали, що вони залишаться керувати містами, оскільки довіряють нашій партії лобіювання інтересів громад», - зазначив Мураєв.

За його словами, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК ініціюватиме зміни до законодавства, які дозволять громадам залишати максимальну кількість коштів на місцях, ставати сильнішими та розвиватися.

Відповідаючи на питання, чому мери великих міст свого часу підтримували попередню владу, Мураєв зазначив, що це було прямо пов'язане з питанням децентралізації. «Мери змушені стояти з простягнутою рукою, випрошувати гроші в уряду. Адже для реалізації великих інфраструктурних проектів необхідні дозволи Мінекономіки, тобто мери перебувають в підвішеному стані. Крім того, проти голів ОТГ порушувалася величезна кількість кримінальних справ. Так, стосовно Геннадія Кернеса, керівників харківських підприємств, комунальних підприємств - всіх, хто знаходиться в орбіті міської влади - були порушені десятки і сотні кримінальних справ. За прорив труби порушувалася кримінальна справа, як диверсія - вдумайтеся - для того, щоб зробити їх поступливими і змусити працювати на владу. Але результат ви знаєте. Ми в будь-якому випадку їх підтримували, захищали і розуміли, що вони діють в інтересах громад», - підкреслив Євгеній Мураєв.

 

15 червня 2019 13:20
'site2018:subscribe.form' is not a component