Напередодні Дня Перемоги Тетяна Бахтеєва зустрілася з одеськими ветеранами

Напередодні Дня Перемоги Тетяна Бахтеєва зустрілася з одеськими ветеранами

Під час робочої поїздки до Одеси народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Тетяна Бахтеєва відвідала і привітала одеських ветеранів. За словами політика, їм дуже не вистачає тепла, турботи та слів підтримки.

«Дуже хочеться напередодні Дня Перемоги зустрітися з дорогими і шанованими ветеранами, обійняти їх, вислухати і допомогти. Не пошкодуйте трохи часу в ці дні та привітайте ветеранів, подаруйте їм квіти і просто поговоріть», – звернулася до всіх українців Тетяна Бахтеєва.

Вона зазначила, що зустрілася в Одесі з прекрасними людьми і справжніми патріотами своєї країни - Московим Миколою Івановичем і Савченко Яковом Андрійовичем.

Микола Іванович, 1927 року народження, пройшов всю війну – воював з 1941 року по 1945 рік. Він звільняв Сталінську (нині Донецьку), Луганську, Запорізьку, Миколаївську, Херсонську та Одеську області.

Савченко Яків Андрійович, 1924 року народження, пішов на фронт в 14 років. Так само, як і Микола Іванович, звільняв Одесу. Він – учасник взяття Берліна, полковий розвідник.

Також Тетяна Бахтеєва зустрілася з Малініною Реєю Миколаївною, 1929 року народження. У 1944 році, після звільнення Одеси, вона пішла на курси радистів, сказавши, що їй 17 років, тим самим додавши собі 2 роки. Після закінчення 2-х місячних курсів пішла на фронт. Рея Миколаївна перемогу зустріла в Угорщині, де йшли запеклі бої. Народний депутат була підкорена тим, що в свої 90 років Рея Миколаївна без проблем сідає на шпагат.


06 травня 2019 13:16
'site2018:subscribe.form' is not a component