У Дружківці відкрилася громадська приймальня Бориса Колеснікова

У Дружківці відкрилася громадська приймальня Бориса Колеснікова

У Дружківці по вул. Соборній, 22 розпочала роботу громадська приймальня Бориса Колеснікова. Тепер представники команди опозиційного прем'єр-міністра готові оперативно приймати скарги і пропозиції дружківців із різних питань і вирішувати їх у міру сил та можливостей.

Спілкуючись з дружківцями на відкритті приймальні, Борис Колесніков зазначив, що найголовнішою проблемою міста в комунальній сфері є водопостачання.

«Водовід на Дружківку був побудований в 1952 році і за цей час практично не реконструювався. Для вирішення даного питання необхідні інвестиції з боку держави. Якщо цього не зробити сьогодні, то через п'ять років проблем з водою буде ще більше», – вважає опозиційний прем'єр.

Також в регіон необхідно залучати інвестиції для розвитку промислових підприємств, зазначив політик. Ще в 2013 році були досягнуті домовленості з корейською компанією «Hyundai» щодо будівництва на території машзаводу підприємства з випуску швидкісних поїздів, проте через війну плани так і не втілилися в життя.

«Якщо вдасться залучити в міста Донбасу інвестиції для розвитку промисловості, то молодь не буде роз'їжджатися в пошуках кращого життя, а залишиться в рідних місцях», – впевнений Борис Колесніков.


Приділив опозиційний прем'єр увагу і питанням освіти. «Це дуже важливо, оскільки на наше місце прийдуть наші діти. У нас 80% випускників вступають до вищих навчальних закладів, а 20% – отримують середню спеціальну освіту. У той же час в світі 78% мають середню спеціальну освіту, і лише 22% – вищу. У нас дуже слабкі інститути, і тому необхідно приділити увагу якості навчання фахівців. Ми зараз вивчаємо дружківські технікум, коледж і училище, щоб зрозуміти, чим ми можемо їм допомогти. Ви знаєте, що в Костянтинівці мій благодійний Фонд відкрив школу кулінарного мистецтва, яка вже стала однією з кращих в Європі. Незалежно від результатів виборів, я зроблю для поліпшення якості освіти більше, ніж всі місцеві влади і депутати разом узяті. Це я можу твердо пообіцяти», – підкреслив політик.

Торкаючись питань спорту, Борис Колесніков зазначив, що в 2013 році в Дружківці була відкрита льодова арена «Альтаїр», чого немає в багатьох обласних центрах. І зараз на її базі працює найбільша в Україні льодова школа, де займаються 1100 вихованців, з яких 350 – мешканці Дружківки. Також в школі «Донбасу» тренуються діти і з інших міст регіону. У наступному році буде завершено будівництво льодових арен в Маріуполі та Костянтинівці.

«Це не означає, що ХК «Донбас» буде переїжджати з Дружківки. Моя мета - щоб кожен школяр у цих містах мав можливість хоча б одну годину на тиждень безкоштовно займатися на ковзанці. Зараз багато дружківських дітей безкоштовно відвідують басейн», – розповів Борис Колесніков.

На зустрічі з політиком і меценатом дружківці задали йому багато питань і передали скарги на бездіяльність місцевої влади. Це стосувалося проблем з водопостачанням, ремонтом дахів, реконструкцією ліфтів, якістю доріг і т. п. Всі проблеми дружківців були взяті «на олівець», і Борис Колесніков пообіцяв сприяти їх вирішенню вже найближчим часом.


26 червня 2019 14:20
'site2018:subscribe.form' is not a component