У День Перемоги команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ поклала квіти до Вічного вогню на Алеї Слави в Одессі

У День Перемоги команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ поклала квіти до Вічного вогню на Алеї Слави в Одессі

Продовжуючи вшановувати ветеранів та пам'ять загиблих у Великій Вітчизняній війні, 9 травня в Одесі команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Одеської області почала з покладання квітів до монументу Невідомому матросу на Алеї Слави. Офіційна частина розпочалася о 10 ранку, але вже з восьмої години до пам'ятника йшли люди. Головні герої сьогодні - учасники Великої Вітчизняної війни. Їх вже залишилися одиниці, їм - особлива увага і шана. Тут після того, як метроном відчеканив хвилину мовчання за полеглими, представники опозиції разом із ветеранами та одеситами поклали квіти до Вічного вогню біля пам'ятника Невідомому матросу та пам'ятних плитах Алеї Слави.

Народний депутат України VII скликання Світлана Фабрикант щороку приходить сюди, вшановуючи своїх рідних і всіх тих, хто 9 травня 1945 року вписав назавжди в історію себе і своїх нащадків Переможцями в найкривавішій війні XX століття.


«Настрій у всіх святковий, всі щиро і з великим задоволенням вітають один одного. Одесити йдуть сім'ями, з дітьми, дарують квіти ветеранам, найголовніше - від душі кажуть їм: «Спасибі!». Це свято не тільки для учасників тих героїчних подій, їх з кожним роком залишається все менше. Це світла подія для всіх здорових людей. Одеситів - справжнє море з самого ранку і городяни продовжують прибувати. Вони йдуть в гарному настрої, зустрічаються і вітають незнайомих, як найближчі люди. З посмішкою дивляться один одному в очі, розуміючи, що вони не зрадили пам'ять своїх сімей», - розповіла Світлана Фабрикант.

Святкування Дня Перемоги в Одесі продовжив марш в пам'ять про подвиги своїх предків. Він зібрав сотні одеситів і жителів області і взяв початок на Алеї Слави в Парку Шевченка і завершиться біля Вічного вогню.


«То був священний подвиг мільйонів солдат, що не за нагороди, не за звання, не за гроші, а віддавали свої життя для того, щоб відстояти рідну землю. І ми зобов'язані зберігати пам'ять про славу своїх батьків, дідів і прадідів і передавати правду про ту війну своїм дітям і онукам. І святкувати це святе для людей свято ми будемо ще багато років, як святкували наші предки і, дай Бог, будуть святкувати наші нащадки», - поділився Олександр Орлов, депутат Одеської міської ради.

Команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ на честь Дня Перемоги за традицією і цього року не обмежилася покладанням квітів до Вічного вогню та пам'ятною ходою. Увесь день біля входу в Парк Шевченка духовий оркестр грає мелодії тих років, які самі спливають в пам'яті і живуть в серці кожного ветерана, передаються сім'ями з покоління в покоління.


«День Перемоги - велике і світле свято. Ці пісні я чула в своїй сім'ї і співала ще маленькою дівчинкою. Їх, як частина пам'яті про ті роки та людський подвиг, я увібрала з молоком матері і ці ж слова ми співаємо з моєю дочкою. І в нашій родині ця спадкоємність не порушується ніколи. Спасибі всім, хто відстояв наше мирне небо в тій війні і спасибі тим, хто пам'ятає і передає пам'ять про неї! З Днем Перемоги, Одеса! З Днем Перемоги, одесити!», - привітала всіх Ірина Коваліш, депутат Одеської обласної ради.

Почавши вшановувати ветеранів Одеської області 8 травня, Команда Вадима Новинського весь тиждень буде продовжувати персонально вітати героїв в Одесі, Чорноморську, Арцизі, Ізмаїлі, Білгород-Дністровському, Южному і Біляївці.

09 травня 2019 18:16
'site2018:subscribe.form' is not a component