У День Перемоги Борис Колесніков відкрив відреставрований пам'ятник в Костянтинівці

У День Перемоги Борис Колесніков відкрив відреставрований пам'ятник в Костянтинівці

З 2018 року Фонд Бориса Колеснікова реалізує в Донецькій області благодійну програму «Твоїм визволителям, Донбас!». Вона приурочена до 75-річчя визволення регіону від німецько-фашистських загарбників та передбачає реставрацію всіх обелісків і пам'ятників Великої Вітчизняної війни.


9 травня Президент Фонду Борис Колесніков поклав квіти до відреставрованого Пам'ятника воїнам-визволителям в Костянтинівці. Обеліск був споруджений на честь 30-річчя Перемоги та давно потребував капітального ремонту. Фонд здійснив реставраційні роботи зі збереженням зовнішнього вигляду пам'ятника. Під час урочистого заходу Борис Колесніков привітав з Днем Перемоги ветеранів Великої Вітчизняної війни, дітей війни, вдів, побажав їм здоров'я, довголіття та миру.

«Ми взялися за реставрацію всіх пам'ятників та меморіалів нашим героям, переможцям Великої Вітчизняної війни на Донбасі. До 9 травня 2020 року, коли Україна відзначатиме 75-ту річницю Великої Перемоги, Фонд оновить 90 об'єктів, які потребують масштабного ремонту та догляду. Для нас велика честь відновити пам'ятники полеглим героям, а живим віддати всі почесті. На жаль, їх залишилися одиниці, але всі вони повинні бути оточені увагою та турботою не тільки влади, а й меценатів», - зазначив Борис Колесніков.


Також напередодні Дня Перемоги представники Фонду привітали з наступаючим святом інвалідів війни та учасників бойових дій, які за станом здоров'я не змогли відвідати торжество, вручили їм подарунки та солодкі набори. 

«У вересні мені виповниться 100 років. У своєму житті я бачив багато. Зараз на старості років ми залишилися з дружиною одні. Для нас увага та турбота - це головний подарунок, який зігріває душу. Дуже вдячний Фонду Бориса Колесникова за те, що не забуває нас, людей похилого віку, підтримує та допомагає!» - розповів Михайло Пилипенко, інвалід війни I групи з Костянтинівки.


Зазначимо, в рамках благодійної програми «Твоїм визволителям, Донбас!» Фонд відреставрував 12 меморіальних комплексів та братських могил, які потребували капітального ремонту: меморіальний комплекс «Батьківщина-мати» в селі Олександро-Шультине Костянтинівського району; братську могилу та обеліск односельчанам, що загинули на фронтах Великої Вітчизняної війни в селищі Ярова Лиманського району; братські могили радянських воїнів в селах Знаменівка, Зелений Брід, Малий Розділ, Дмитро-Дар'ївка, Нікольське Олександрівського району; пам'ятник воїнам-максимовцям, загиблим в Велику Вітчизняну війну в селі Максимівка Мар'їнського району; Пам'ятник воїнам-визволителям у м. Костянтинівка; меморіальний пам'ятник «Батьківщина-мати» в селі Єлизаветівка Мар'їнського району; братську могилу радянських військовополонених в с. Сергіївка Покровського району; братську могилу радянських воїнів та пам'ятник односельчанам в с. Віролюбівка Костянтинівського району.


Нагадаємо, Фонд Бориса Колеснікова десять років реалізує на Донбасі освітні, спортивні та соціальні проекти, покликані підтримати місцевих жителів та надати їм всебічну підтримку.

 

09 травня 2019 16:26
'site2018:subscribe.form' is not a component