У День пам'яті та скорботи Вадим Новинський та Євгеній Мураєв поклали квіти до могили Невідомого солдата в Парку Вічної Слави в Києві

У День пам'яті та скорботи Вадим Новинський та Євгеній Мураєв поклали квіти до могили Невідомого солдата в Парку Вічної Слави в Києві

22 червня, в День пам'яті та скорботи, ветерани війни, активісти та прихильники ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ разом з лідерами партії Євгенієм Мураєвим та Вадимом Новинським, а також лідером столичної команди опозиціонерів Володимиром Філіпповим поклали квіти до Вічного вогню над Могилою Невідомого солдата.

Мітинг пам'яті організував ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК спільно з Київською міською організацією ветеранів України. Київ одним з перших прийняв на себе удар нацистів. Рано вранці 22 червня німецька авіація скинула на спляче місто перші бомби. За роки війни Україна зазнала найбільшої матеріальної шкоди серед усіх республік Радянського Союзу. Саме тому для киян так важливо - не забувати подвиг солдата-визволителя.

Сотні киян долучилися до ініціативи ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, вшанувавши хвилиною мовчання мужність воїнів-визволителів, які віддали життя в боротьбі з німецькими загарбниками.


За словами лідера ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадима Новинського, щорічно, в день початку Великої Вітчизняної війни, тисячі киян приходять до Вічного вогню, щоб згадати про великий подвиг народу, який, незважаючи на всі тяготи війни, не тільки вистояв, а й здобув Велику Перемогу.

«На жаль, сьогодні ми все частіше спостерігаємо спроби переписати історію Перемоги. Але ми зробимо все для того, щоб правда про ту війну перейшла від нас до наших дітей, а від наших дітей - до наших онуків», - зазначив Вадим Новинський.

За його словами, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК не дозволить перетворити українців з народу-переможця, в народ переможених.

«Кілька днів тому в Харківській міській раді зусиллями фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ було прийнято рішення про повернення імені великого полководця маршала Георгія Костянтиновича Жукова одному з проспектів міста. Крім того, ми відновимо пам'ятник Маршалу Перемоги, який не так давно був зруйнований вандалами», - зазначив народний депутат.

Євгеній Мураєв зауважив, що для розсудливих українців 22 червня назавжди залишиться Днем скорботи, а 9 травня – Днем Перемоги.

«Нам нав'язують, що 9 травня, день, в який наш народ здобув перемогу над фашизмом – це день скорботи. Але для нас День скорботи – це 22 червня. А 9 травня назавжди залишиться Днем Перемоги. І ми будемо робити все, щоб відродження фашизму не відбулося. Ми бачимо, як він піднімає голову. Вони перейменовують наші міста, вулиці та ламають пам'ятники. Але ми будемо на сторожі історії та виховання наших дітей», - зазначив Євгеній Мураєв.

За його словами, повернення назви проспекту Жукова в Харкові - перший крок до відновлення історичної правди. «Харків - це перший крок до відновлення істинних цінностей та історичної правди. Я впевнений, що всі міста поступово почнуть чинити опір. І ми обов'язково будемо їм у цьому допомагати», - підкреслив народний депутат.


Кияни, які прийшли на мітинг-реквієм, подякували опозиціонерам за організацію пам'ятного заходу.

«Я дуже рада, що в нашій країні є люди, які чинять опір спробам в'ятровичів переписати історію, знищити пам'ять про Перемогу. Я вдячна команді ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ за те, що вони борються і не зраджують інтереси мільйонів українців, які найбільше хочуть, щоб в Україні знову настав мир», - зазначила киянка Людмила Мельник.


22 червня 2019 14:34
'site2018:subscribe.form' is not a component