Уже третя облорганізація «Опозиційної платформи - За життя» пішла до ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – тепер в Херсонській області

Уже третя облорганізація «Опозиційної платформи - За життя» пішла до ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – тепер в Херсонській області

Херсонська міська та обласна партійні організації «Опозиційної платформи – За життя» в повному складі перейшли в партію «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК». Причиною такого рішення стала наявність у виборчому списку «Опозиційної платформи - За життя» неоднозначних кандидатів. Про це під час прес-конференції в Херсоні повідомив голова обласної організації партії «За життя» Валерій Колос.

За його словами, основною причиною такого рішення стала незгода партійців з кадровою політикою керівництва партії, а також «комерціалізація» самого проекту ОПЗЖ.

«Актив партії протягом тривалого терміну звертав увагу на те, що дії центрального керівництва партії не відповідають заявленим принципам та цілям. Про це регулярно, із занепокоєнням зверталися рядові члени партії, наші виборці. У нас була надія, що те, що відбувається - це тимчасове явище, його причина - це поточні труднощі об'єднання та формування організацій», - заявив Валерій Колос.

Як зазначив керівник обласної організації, після президентської кампанії ситуація тільки погіршилася. При цьому, однією з головних претензій членів херсонських організацій ОПЗЖ є кадрова політика та формування списків партій для участі в парламентських виборах.

«Самоправство керівництва партії, включення «по бєспрєдєлу» до прохідної частини списку фактично цілої команди, 11 осіб, представників абсолютного ідейного ворога - Порошенка, партійна верхівка перетворилася в ракову пухлину. Сергій Льовочкін скупив у Рабиновича ряд партійних організацій. Ці люди у відкриту торгують всім - посадами, місцями в списках. За «30 срібняків» новоявлені іуди продають надії виборців, продають все. Немає більше партії «За життя».

Є деяке комерційне утворення, перебувати в якому вважаємо немислимим та неприпустимим. Ми ухвалили одноголосне рішення – ми залишаємо це утворення, яке Рабинович перетворив в особистий комерційний проект, і продає всіх і все. Нам не по дорозі зі зрадниками, торгашами часток і трусами», - підкреслив Валерій Колос. І закликав підтримати на виборах 21 липня партію «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК».

Як повідомлялося, раніше про вихід з партії «Опозиційна платформа - За життя» заявили обласні організації в Одеській та Миколаївській областях.


15 липня 2019 17:38
'site2018:subscribe.form' is not a component