Уляна Ткаченко: Усю діяльність влади та державних інституцій необхідно наблизити до реальних потреб українців

Уляна Ткаченко: Усю діяльність влади та державних інституцій необхідно наблизити до реальних потреб українців

Опозиція сьогодні приділяє увагу всім сферам життя українців, зокрема й проблемам соціальної політики. В той самий час українська влада п’ять років поспіль їх ігнорувала. Про це заявила депутат Хмельницької облради Уляна Ткаченко на Форумі об'єднаних опозиційних сил «Довіряй ділам».

«Соціальною сферою я, як депутат обласної ради, як громадська діячка, як просто жінка опікувалась в останні роки. Думаю, всі присутні погодяться, що саме цю тему як ніхто розуміють жінки, і вони здатні вирішувати такі проблеми, такі виклики суспільства. Останні п’ять років в нашій державі були важкі. Це війна на Сході, це економічна криза. Все це спричинило жорстку економію державного бюджету. І саме чомусь на соціальну сферу й припадає ця економія», - зауважила вона.

Уляна Ткаченко нагадала, що за останні п’ять років були заморожені виплати при народженні дитини, скасована допомога по догляду за дитиною до трьох років, скасоване безкоштовне харчування учнів молодших класів та багато інших соціальних програм. «Влада настільки відірвалася від нас, українців, що іноді здається, що ми живемо в різних державах», - наголосила депутат.

За словами Уляни Ткаченко, в результаті такої політики, за даними ООН, Україна увійшла до п’ятірки держав-лідерів за темпами скорочення населення. «За останні чотири роки чисельність українців скоротилася на 583 тисячі. Уявіть, тобто за чотири роки нібито з карти України зникло таке місто, як Маріуполь або Миколаїв. Тому я вважаю, що час змін давно вже настав. І влада має дати чіткі змістовні відповіді на всі виклики суспільства у вигляді законів, їх виконання та донесення до кожного громадянина України», - вважає опозиціонер.

На її думку, усю діяльність влади та державних інституцій необхідно наблизити до реальних потреб українців. А це зможуть зробити лише ті депутати, які представлятимуть інтереси місцевих громад у парламенті.

«Я хочу, щоб команда, яка народилася сьогодні тут, на цьому Форумі, була здатна на це. Щоб вона могла показати своєю роботою та принциповими позиціями, як ми йдемо вперед, і як ми хочемо об’єднати Україну, а не ділити її ні за вірою, ні за мовою, ні за географічним розташуванням. Тому що наш головний обов’язок – це піклуватись про всіх громадян України», – підкреслила Уляна Ткаченко.

10 червня 2019 17:04
'site2018:subscribe.form' is not a component